تبعید دو بازیکن مرد به تیم فوتبال زنان

مسئولان باشگاه اسپارتاپراگ دو بازیکن خود را که به زنان توهین کردند به تیم زنان فرستادند تا آنها میزان پیشرفت فوتبال زنان را از نزدیک ببینند ......

مسئولان باشگاه اسپارتاپراگ دو بازیکن خود را که به زنان توهین کردند به تیم زنان فرستادند تا آنها میزان پیشرفت فوتبال زنان را از نزدیک ببینند.

به گزارش مدال نقل از دیلی میرور، در یکی از دیدارهای این هفته لیگ جمهوری چک که در آن یک داور زن مشغول قضاوت بود، دو بازیکن اسپارتاپراگ به این داور به حالت توهین آمیز گفتند او باید در آشپزخانه کار کند و زمین فوتبال جای او نیست. بعد از این اتفاق، مسئولان باشگاه اسپارتاپراگ این دو بازیکن را به تمرین با تیم بانوان فرستادند.

لوکاس واشا 27ساله و توماس کوبک 24ساله در جریان دیدار اسپارتاپراگ و زبروجکا که با تساوی سه بر سه به پایان رسید، چنین حرف هایی را به داور مسابقه زده بودند.

بعد از این اقدام، مسئولان باشگاه اسپارتاپراگ با عذرخواهی از این داور، این دو بازیکن را به تمرین با تیم بانوان باشگاه محکوم کردند تا آنها فوتبال بانوان را تماشا کرده و میزان پیشرفت آنها را از نزدیک ببینند تا دیگر چنین حرف هایی به زبان نیاورند

بانوان باشگاه اسپارتاپراگ همچنین قرار است در دیدار اسپارتاپراگ و توئنته در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان سفیر حضور داشته باشند.

دو بازیکن خاطی اسپارتاپراگ نیز بار عذرخواهی از گفته خود اعلام کردند اخلاق مردسالارانه ندارند.

تگ ها


فوتبال