تبلیغات محیطی، جنگی که داغ می‌شود!

دو باشگاه مشهور لیگ برتری فوتبال ایران در صدد انجام تبلیغات محیطی به صورت انحصاری هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ابتدا مدیرعامل استقلال و سپس مجید صدری سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس دو چهره‌ای هستند که در پی عقد قرارداد با کارگزار و اسپانسر این فصل قصد دارند مدیریت تبلیغات محیطی را هم در این فصل بر عهده بگیرند. با این حال فدراسیون فوتبال امروز رسما در برابر این خبر موضع گرفت و سخنگوی این فدراسیون اعلام کرد مهلتی که این دو باشگاه برای ارسال تضامین لازم داشته‌اند به پایان رسیده است‌.

به گفته شریفی فدراسیون و سازمان لیگ از طرح باشگاه‌ها استقبال کرده و برای واگذاری تبلیغات محیطی از درخواست کنندگان، خواهان دریافت تضامین مالی بوده که این فرصت در روز پنج‌شنبه به پایان رسیده است.

به گفته وی این مهلت تا پس‌فردا، دوشنبه یکم آذر ماه تمدید شده و هرباشگاهی که قصد دارد تبلیغات محیطی خود را در اختیار بگیرد باید این تضامین را به فدراسیون و سازمان لیگ بدهد والا موضوع تبلیغات محیطی به روال سابق ادامه پیدا خواهد کرد.

روز گذشته صادق درودگر که عهده دار بحث تبلیغات سازمان لیگ است در برنامه تلویزیونی حاضر شده و به نوعی اعداد و ارقام اعلامی از سوی استقلال و پرسپولیس را رویایی و غیرقابل دستیابی اعلام کرده بود.

شریفی در این باره می‌گوید بازی روز گذشته استقلال و نساجی به عنوان یک استثنا به استقلال واگذار شده اما هنوز تضمینی برای دریافت مبالغ وعده داده شده به فدراسیون ارائه نشده است بنابر این اگر قرار به ادامه کار باشد این باشگاه باید تا پس فردا تضمین لازم را به سازمان لیگ ارائه کند.

سخنگوی فدراسیون در پایان صحبت‌هایش هم می‌گوید: برون سپاری تبلیغات محیطی باید با شرایط استاندارد صورت بگیرد، چراکه لیگ فوتبال مشاع است و باید سهم یکسانی برای همه باشگاه‌ها قائل شویم. ضمن اینکه نباید فراموش کنیم که سهام‌دار اصلی در این پروژه، فدراسیون فوتبال است. به همین دلیل یکی از اولین کمیته‌های تشکیل شده پیرو دستور رییس فدراسیون، کمیته چابکسازی بود. پس انگیزه خود ما برای این اقدام بیشتر است. فدراسیون باید پاسخگوی همه باشگاه‌ها باشد و قرار نیست که صرفا منافع یک یا دو باشگاه خاص حفظ شود.

تگ ها


پرسپولیس تهران استقلال تهران فوتبال ایران پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال