تجدید دیدار رئالی های سابق با یکدیگر (عکس)

دیدار حساس پرتغال و فرانسه صحنه رویارویی دو بازیکن رئال با هم باشگاهی های سابق شان بود....

به گزارش "ورزش سه،" دیدار تیم های پرتغال و فرانسه در شب پایانی دور گروهی یورو ۲۰۲۰ با نتیجه مساوی دو بر دو به پایان رسید. این دیدار صحنه رویارویی دو بازیکن رئال با هم باشگاهی های سابق شان بود.


اکانت رسمی باشگاه رئال مادرید امروز با انتشار تصاویر فوق به دیدار په په و رونالدو با کریم بنزما و رافائل واران واکنش نشان داده و نوشت: "از دیدن تان خوشحالم..."

تقابل کریم بنزما و کریستیانو رونالدو که زمانی در کنار گرت بیل زوج مخوف BBC را در رئال مادرید تشکیل داده بودند، مهمترین تقابل داخل زمین بود. هر دو بازیکن در این بازی خوش درخشیدند و موفق به زدن ۲ گل برای تیم های خود شدند.

در این دیدار په په و رونالدو از تیم ملی پرتغال مقابل کریم بنزما و رافائل واران از تیم ملی فرانسه قرار گرفتند؛ دو بازیکن اول زمانی در رئال حضور داشتند و دو بازیکن دیگر همچنان در مادرید به فوتبال خود ادامه می دهند.

در پایان بازی که منجر به صعود هر دو تیم به مرحله یک هشتم نهایی شد، شاهد خوش و بش صمیمانه این ۴ بازیکن با یکدیگر بودیم که صحنه های زیبایی را رقم زد. در جریان همین خوش و بش ها رافائل واران و په په که زمانی در خط دفاعی رئال مادرید یک زوج موفق تشکیل داده بودند پیراهن های خود را با یکدیگر عوض کردند و برخورد واران و بنزما با رونالدو هم بسیار دیدنی بود.

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو رئال مادرید