تجربه‌ام می‌گوید؛ انتقال امباپه قریب‌الوقوع است

رامون کالدرون رئیس سابق رئال معتقد است کیلیان امباپه در روزهای پیش رو بالاخره به باشگاه مادریدی می پیوندد....

به گزارش "ورزش سه"، تنها یک سال از قرارداد کیلیان امباپه با پی اس جی باقیمانده و رئال همین تابستان هر طور شده قصد دارد او را جذب کند. سه شنبه شب نخستین پیشنهاد رسمی رئال برای امباپه به ارزش ۱۶۰ میلیون یورو نیز به دست پی اس جی رسید و واکنش باشگاه پاریسی نیز منفی بود.

هرچند هنوز پاسخ رسمی به پیشنهاد رئال داده نشده ولی دیروز لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاریسی در مصاحبه با ۴ رسانه مارکا، لوپاریزین، اکیپ و رادیو RMC گفت که رفتار رئال در قبال امباپه قانون شکنانه بوده و به پی اس جی بی احترامی شده است. لئوناردو مدعی شد که رئال از دو سال پیش با امباپه در تماس بوده و برنامه ریزی کرده بود که یک هفته به اتمام نقل و انتقالات، اولین پیشنهاد رسمی را ارائه دهد.

لئوناردو پیشنهاد رئال را هم ناکافی دانست و طبق ادعای رسانه های فرانسوی، برای امباپه ۲۱۵ میلیون یورو می خواهند.

رامون کالدرون رئیس رئال بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹، در مورد وضعیت انتقال امباپه به تاک اسپورتس گفت:« اگر رئال امباپه را همین تابستان می خواهد، پس باید رقم موردنظر پی اس جی را پرداخت کند. طبق تجربیات خودم می گویم که این انتقال قریب الوقوع است.

وقتی دو باشگاه بر سر میز مذاکره بیایند و پیشنهادی رسمی نیز وجود داشته باشد، مسائل کاملا روشن است. برخی مواقع وقتی موضع باشگاه مقابل محکم و جدی است و جذب بازیکن نیز حائز اهمیت، شما مجبورید با شرایط کنار بیایید و مبلغ موردنظر را پرداخت کنید. معتقدم رئال این کار را انجام خواهد داد.»

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه رئال مادرید