تجربه جدیدی برای ووشو رقم خورد/ همه باید از رئیس حمایت کنند

رئیس مجمع فدراسیون ووشو با تاکید بر اینکه این فدراسیون باید در مسیر گذشته حرکت کند گفت: ووشو پس از چند دوره تجربه جدیدی را پشت سر خواهد گذاشت....

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی علی نژاد که در مجمع انتخاب رئیس چهار سال آینده فدراسیون ووشو حضور داشت در مورد انتخاب صدیقی گفت: آقای صدیقی در تمام این سالها کنار ما بوده و ۱۱ سال مسئولیت روابط بین الملل را عهده دار بوده است. در یک سالی هم که در تای چی در خدمت شان بودیم منشا تحولات بود. شناخت خوبی از مجموعه ووشو دارد و با وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هم رابطه خوبی دارد. 

وی افود: امیدوارم با حمایت اعضای مجمع بتواند در مسیر سختی که قدم گذاشته موفق باشد. از آقای خسروی هم تشکر می کنم به خاطر زحماتی که برای ووشو در دوران سرپرستی کشید. تشکر هم می کنم از نامزدهای محترم که در مجمع حضور پیدا کردند. 

رئیس پیشین فدراسیون ووشو که ۱۳ سال این مسئولیت را برعهده داشت گفت: فکر می کنم این داستان انتخابات را امروز باید پایان یافته تلقی کنیم. ما به رای های صد درصدی در ووشو عادت داریم چرا که چهار دوره اینطور بود. پرونده انتخابات بسته شد و از امروز به آینده فکر می کنیم. در ووشو دیدگاه های مختلفی وجود دارد.

علی نژاد ادامه داد: تجربه جدیدی برای ووشو خواهد بود بعد از سالها. خواهش من این است که اقلیت به رای اکثریت احترام بگذارد و هم اکثریت حقوق اقلیت را رعایت کند. خوشبختانه آرا منفی است و کسی دنبال این نباشد که کی به کی رای داده است. 

معاون وزیر ورزش خاطرنشان کرد: از آقای صدیقی می خواهم در مسیری که فدراسیون در این سالها حرکت کرده ادامه بدهد و طوری رفتار کند که در چهار سال آینده بازهم مجمع به او رای بدهد. وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هم از این فدراسیون حمایت خواهد داشت. این رشته به واسطه مدال آوری در بازیهای آسیایی مورد حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک خواهد بود. لازمه این اتفاق همکاری و همراهی همه بزرگواران است. 

تگ ها


مهدی علی نژاد امیر صدیقی فدراسیون ووشو