تجلیل فدراسیون کشتی از رفتار میرزاپور در فینال رقابت‌های پهلوانی

رفتار پهلوانانه احمد میرزاپور، کشتی گیر استان خراسان رضوی، بهعنوان "رفتار برگزیده پهلوانی" انتخاب شد ......

رفتار پهلوانانه احمد میرزاپور، کشتی گیر استان خراسان رضوی، به‌عنوان "رفتار برگزیده پهلوانی" انتخاب شد.

رفتار جوانمردانه احمد میرزاپور، پس از انجام دیدار فینال کشتی پهلوانی سال ۹۶ (عصر دیروز در مشهد) و همراهی  و حضور وی در کنار جابر صادق‌زاده بروی تشک مسابقات در هنگام اهدای بازوبند پهلوان کشور، با توجه به شرایط خاص مسابقه فینال؛ رفتار بسیار ارزشمندی از سوی این کشتی‌گیر خراسانی بود؛ که مصداق رفتار پهلوانانه است.
وی که در شهر خود، در مقابل دیدگان تماشاگران مشتاق خراسانی، که همگی به‌دنبال پیروزی او بودند، در شرایط اعتراض شدید مردم به نحوه قضاوت داوران، بازنده اعلام شد، برای کمک به حضور جابر صادق‌زاده و اجرای مراسم اهدای بازوبند پهلوانی او و کاهش فضای ملتهب میان مردم علاقمند و معترض به نتیجه مسابقه، علیرغم ناراحتی شدید خود و اعتراضش به رای داوران، در کنار جابر صادق‌زاده قرار گرفت تا مراسم اهدای بازوبند رقیبش در فضایی آرام و بدور از اعتراضات شدید مردم ناراضی از نحوه قضاوت داوران، برگزار شود.
مردم کشتی دوست خراسان نیز با وجود ناراحتی و اعتراض خود، به احترام این رفتار جوانمردانه میرزاپور، اجازه برگزاری مراسم اهدای بازوبند به رقیب کشتی گیر هم استانی خود را در فضایی مناسب دادند.
فدراسیون کشتی به همین دلیل، همزمان با رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی (روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه) در شهر تبریز، از احمد میرزاپور تقدیر ویژه‌ای را به‌عمل خواهد آورد.

تگ ها


اخبار روز کشتی