تحقق یک رویا؛ بازی خواهر و برادر کاتالان برای بارسا

آریاندا مینگسا خواهر کوچکتر اسکار مینگسا روز گذشته برای تیم زنان بارسا به میدان رفت تا رویای خانواده مینگسا کامل شود. این یک اتفاق تاریخی در بارسلوناست....

به گزارش "ورزش سه"، ۵ آذر مصدومیت شدید جرارد پیکه در جریان بازی بارسا و اتلتیکو در کنار دوری ساموئل اومتیتی و رونالد آرائوخو دیگر مدافعان میانی بارسا از میادین، فرصت خوبی را در اختیار اسکار مینگسا قرار داد. مدافع تیم دوم بارسا و محصول لاماسیا در ترکیب ثابت تیمش برابر دیناکوکیف قرار گرفت و نمایش درخشانی هم داشت.

رونالد کومان سرمربی بارسا در پایان بازی گفت که مینگسا در بازی بعدی بارسا برابر اوساسونا هم فیکس بازی خواهد کرد. او روی گل دوم بارسا نقش مستقیم داشت و به برایثویت پاس گل داد.

از آن پس مینگسا به تیم اول بارسلونا اضافه شد و در هفته های اخیر و در غیبت سرجی روبرتو به عنوان مدافع راست به میدان رفته است. از او در پست مدافع میانی نیز استفاده می شود.

مینگسا شب گذشته در برتری ۰-۲ بارسا برابر اوساسونا نیز ۹۰ دقیقه در میدان بود و نکته جالب اینکه آریاندا خواهر کوچک تر اسکار نیز ساعاتی قبل تر نخستین بازی خود برای تیم فوتبال زنان بارسا را انجام داد.

به این ترتیب رویای این خواهر و برادر تکمیل شد. پس از ملحق شدن اسکار به تیم اول بارسا، خانواده مینسا منتظر اولین بازی آریاندا در تیم زنان بارسا بود و این اتفاق روز گذشته محقق شود. آریاندای ۱۷ ساله ۱۰ دقیقه برابر سانتار ترزا فرصت بازی را پیدا کرد. 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال