تحلیل جالب سایت فاکس اسپورت از آقای گل جدید لیگ هلند

سایت معتبر هلندی در فاصله چند ساعت از آقای گلی ستاره ایرانی آلکمار در تحلیلی جالب مدعی شد جهانبخش ماموریت نیمه کاره هموطنش در فصل گذشته را به پایان رساند ......

سایت معتبر هلندی در فاصله چند ساعت از آقای گلی ستاره ایرانی آلکمار در تحلیلی جالب مدعی شد جهانبخش ماموریت نیمه کاره هموطنش در فصل گذشته را به پایان رساند.
 علیرضا جهانبخش با ثبت دومین هت تریک تاریخ فوتبال خود مقابل زوله در هفته پایانی آردیویسه موفق شد تعداد گل های این فصل را به 21 گل برساند تا به این ترتیب در جنگی تمام عیار با رقبای سرسخت عنوان ارزشمند آقای گلی را به نام خود ثبت کند، عنوانی که باعث شد تا این بازیکن اولین ایرانی لقب بگیرد که در تاریخ چنین موفقیت بزرگی کسب کرده است.
به فاصله چند ساعت از این موفقیت بزرگ سایت foxsport هلند در تحلیلی جالب و کوتاه نسبت به این اتفاق بزرگ واکنش نشان داد و با اشاره به رقابتی که مدعیان آقای گلی در 90 دقیقه پایانی آردیویسه داشتند درخشش نهایی جهانبخش را این گونه تشریح کرد:« علیرضا ماموریتی که رضا قوچان نژاد هموطنش فصل قبل نیمه کاره رها کرده بود را به پایان رساند تا آقای گلی هلند به برای اولین بار به یک بازیکن ایرانی برسد. عنوانی که جهانبخش واقعا در طول این فصل نشان داد لیاقتش را دارد تا جاه طلبی های او در فوتبال اروپا فصل آینده با اعتماد به نفس بیشتر در یک باشگاه سرشناس و بزرگ تر ادامه داشته باشد».
نویسنده foxsport در حالی به این نکته اشاره کرد که رضا قوچان نژاد فصل قبل با پیراهن هیرنوین تا روزهای پایانی فصل در جنگ کسب عنوان آقای گلی قرار داشت اما در نهایت با 18 گل زده عنوان سومین گلزن برتر فصل را به خود اختصاص داد و امسال هم بعد از افت و خیزهایی که داشت نتوانست تعداد گل های خود را دو رقمی کند.

تگ ها


علیرضا جهانبخش آلکمار اردیویسه هلند فوتبال