تحلیل یک سایت اسپانیایی از رقبای تیم ملی اسپانیا

با آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی، سایت اسپانیایی دسمارکه با اشاره به شمارش معکوس برای شروع مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به تحلیل تیم ملی فوتبال اسپانیا و رقبای ماتادورها در گروه B این رقابتها پرداخته است ......

 با آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی، سایت اسپانیایی «دسمارکه» با اشاره به شمارش معکوس برای شروع مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به تحلیل تیم ملی فوتبال اسپانیا و رقبای ماتادورها در گروه B این رقابت‌ها پرداخته است.
در این گزارش آمده است؛ اسپانیا در تاریخ ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد ۹۷) در اولین بازی خود در مرحله گروهی جام بیست‌ویکم، باید در شهر سوچی به مصاف پرتغال برود. آنها سپس در تاریخ ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد ۹۷) در بازی دوم خود در شهر کازان با ایران که به طور لحاظ تئوری ضعیف‌ترین حریف اسپانیاست، دیدار خواهد کرد. شاگردان خولن لوپتگی سپس در بازی آخرش در مرحله گروهی در تاریخ ۲۵ ژوئن (۴ تیر ۹۷) در شهر کالینینگراد مقابل مراکش صف‌‌آرایی خواهد کرد.
«دسمارکه» در ادامه نوشت؛ اسپانیا در گروه خیلی دشواری قرار نگرفته و به نظر می‌رسد که بتواند در کنار پرتغال راهی مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ بشود.
لوپتگی اما نظر متفاوتی دارد و پس از مشخص شدن قرعه‌ تیمش گفته بود: ما در گروه دشواری قرار گرفتیم و برای صعود از گروه‌مان باید بهترین عملکردمان را ارائه دهیم. پرتغال قهرمان اروپاست و روند خیلی خوبی را در پیش گرفته‌ است. مراکش هم بازیکنانی دارد که در بهترین تیم‌های اروپایی بازی می‌کنند. آنها تیم یکدستی دارند. در مورد ایران هم باید گفت که آنها در مرحله انتخابی جام جهانی تنها ۲ گل دریافت کردند.
اسپانیا در تاریخ ۱۵ مارس (۲۴ اسفند ۹۶) در شهر دوسلدورف دیدار دوستانه‌ای را مقابل آلمان برگزار خواهد کرد و سپس در دیدار دوستانه دیگری در ورزشگاه واندا متروپولیتانوی (ورزشگاه اختصاصی اتلتیکو مادرید) شهر مادرید احتمالاً به مصاف آرژانتین خواهد رفت.

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال