تحولات دفاعی پرسپولیس با محرومیت خلیل‌زاده

شجاع خلیل‌زاده در بازی با سپاهان به دلیل محرومیت حضور نخواهد داشت....

پرسپولیس در شرایطی در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف سپاهان خواهد رفت که شجاع خلیل‌زاده را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، شجاع خلیل‌زاده مدافع کلیدی ترکیب پرسپولیس امروز در بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن کارت زرد گرفت تا 7 کارته شود و برای دومین بار در فصل جاری یک بازی را به دلیل محرومیت از دست بدهد. شجاع در بازی پرسپولیس مقابل سپاهان حضور نخواهد داشت و در غیاب وی محمد نادری به قبل خط دفاعی منتقل خواهد شد تا برای دومین بار از زمان حضور در پرسپولیس بازیدر پست دفاع میانی را تجربه کند.
ابهام بزرگ در ترکیب پرسپولیس در بازی با سپاهان در سمت چپ خط دفاعی این تیم خواهد بود چرا که شایان مصلح به دلیل مصدومیت شرایط حضور در بازی‌ها را ندارد و حسین ماهینی و محمد انصاری هم که سابقه بازی در این پست برای پرسپولیس را داشته‌اند به دلیل مصدومیت شرایط حضور در ترکیب اصلی سرخ‌ها در بازی با سپاهان را نخواهند داشت، هر چند ممکن است حسین ماهینی که اخیرا در تمرینات گروهی پرسپولیس حضور یافته در این دیدار روی نیمکت حضور داشته باشد و حتی چند دقیقه‌ای برای پرسپولیس به میدان برود.
در لیست بازیکنان پرسپولیس، تنها محسن ربیع‌خواه سابقه بازی در پست مدافع چپ را داشته و به نظر می‌رسد گزینه اصلی برانکو در بازی با سپاهان در پست دفاع چپ، این بازیکن باتجربه باشد. همچنین ممکن است برانکو در صورتی که قصد استفاده از ربیع‌خواه را در ترکیب اصلی نداشته باشد از بازیکنانی چون سیامک نعمتی و یا آدم همتی که در نیم‌فصل نخست سابقه بازی در دفاع راست را داشتند در این پست بهره بگیرد.
گفتنی است پرسپولیس جمعه 6 اردیبهشت در ورزشگاه آزادی میزبان سپاهان خواهد بود.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال