تحول خیبر در دور برگشت؛ فقط می برد

تیم خیبر خرم آباد در دور برگشت بازی های لیگ یک به خصوص بعد از تعطیلات متحول شده است و در برد در هفته های اخیر هت تریک کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم خیبر که در دور رفت بازی ها امتیازات زیادی را از دست داده بود روند امتیاز گیری را آغاز کرده و در صورت ادامه ی این روند شانس زیادی دارد دست کم به عنوان تیم دوم مدعی صعود شود. این تیم در اولین هفته از دور برگشت که پیش از تعطیلات بود در خانه ی تیم چوکای تالش به نتیجه مساوی صفر – صفر دست یافت اما بعد از این بازی در سه مسابقه متوالی حریفان خود را شکست داد. این تیم ابتدا در جدال با بادران یک بر صفر پیروز شد. سپس با همین نتیجه در خانه استقلال ملاثانی پیروز شد و دیروز هم ۳-۱ در خانه تیم پارس جنوبی جم را شکست داد و سومین پیروزی متوالی را جشن گرفت. 

خیبر با این پیروزی ها ۲۸ امتیازی شد و تا نیمه ی جدول بالا آمد. این در حالی است که در دو هفته اخیر علی کریمی هم به عنوان مشاور فنی به کادر باشگاه اضافه شده و دیدار خیبر خرم آباد در برابر پارس جنوبی را همانند دیدار با بادران از نزدیک به تماشا نشست. 

عبدالله ویسی که در آخرین حضور در لیگ یک موفق شد شاهین شهرداری بوشهر را شکست دهد برای فصل آینده هم با تیم خیبر قرارداد دارد و در صورتی که این فصل موفق نشود این تیم را به لیگ برتر رهنمون کند استراتژی اصلی اش در فصل آینده هدایت تیم به لیگ برتر خواهد بود. او هدایت تیمی را برعهده گرفته که در ابتدای فصل با نظرات امید رضا روانخواه بسته شده است. هر چند توانست در تعطیلات زمستانی چند بازیکن را به ترکیب اضافه کند.

تگ ها


دسته یک لیگ آزادگان فوتبال