تخریب بخشی از عمارت مجلل رونالدو در لیسبون

کریستیانو رونالدو مجبور شد زمین تنیس یکی از عمارت هایش در لیسبون را به دستور شهرداری تخریب کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو صاحب گران‌ترین آپارتمان شهر لیسبون است؛ آپارتمانی با ۳۰۰ متر مربع مساحت در منطقه روا کاستیلیو که فوق ستاره پرتغالی برای خرید آن بیش از ۷ میلیون یورو پرداخته است.

کریس چند ماه پیش با مشکلات حقوقی شدیدی در مورد این عمارت مواجه شد. در حقیقت رونالدو بدون مجوز یک آلاچیق شیشه ای را در محوطه باز خانه‌اش ساخته و شهرداری لیسبون حکم تخریب این آلاچیق را صادر کرده بود. طبق گزارش نشریه "کوریو دامانیا"، رونالدو ۲ هفته فرصت داشت تا این آلاچیق شیشه‌ای که بدون مجوز ساخته شده را تخریب کند. در حقیقت معمار این خانه معتقد است که این آلاچیق نمای خانه را خراب کرده و به همین خاطر به شهرداری لیسبون شکایت کرده بود و خواستار تخریب آن شده بود و در نهایت این امر صورت گرفت.

مانوئل تیبو شهردار لیسبون در این رابطه گفته بود:« رونالدو هیچ مجوزی برای این کار نگرفته و در منزلش که قبلا طرح آن تصویب شده بود، چیزهایی را  ساخته است که برایش مجوز نداشت.»

طبق گزارش نشریه سان رونالدو حالا با مشکلی جدید در مورد یکی دیگر از املاکش مواجه شده است.

رونالدو در کنار عمارت ۲.۳ میلیون پوندی‌اش در حاشیه یک رودخانه در منطقه‌ای نزدیک به شهر لیسبون به صورت غیرمجاز اقدام به ساخت یک زمین تنیس و یک کلبه کرده که غیرمجاز بوده و حالا مجبور شده که آنها را تخریب کند.

کریس ضمن پذیرفتن تخلفش قبول کرده که با بولدوز زمین تنیس و سازه جانبی آن که در زمینی با مساحت ۱۳۷۰ متر مربع ساخته شده را تخریب کند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال