تخل پخل با صحنه‌های مشکوک بازیهای استقلال!

مربی تیم فوتبال استقلال معتقد است که این تیم بیشترین ضرر را از داوری دیده است....

به گزارش "ورزش سه" صالح مصطفوی مربی تیم فوتبال استقلال پس از دیدار جنجالی با آلومینیوم اراک، در جمع خبرنگاران گفت: تیم ما، مربیان و بازیکنانش چیزی جز حق خود نمی‌خواهند. گل ذوب‌آهن در دقیقه ۴ مسابقه خطا بود، اما این صحنه را در برنامه‌های تلویزیونی پخش نمی‌کنند و تخل پخل (لاپوشانی )می‌کنند. پنالتی ما را مقابل پرسپولیس اعلام نکردند که همه کارشناسان قبول داشتند پنالتی بوده است.

مصطفوی با اشاره به قضاوت سیدعلی گفت: در این مسابقه گل صد درصد ما را نگرفتند. اگر همین‌ها را برگردانند، استقلال در صدر جدول است. هیچکس و هیچ ارگانی را خطاب قرار نمی‌دهیم و فقط حق‌مان را می‌خواهیم؛ آقایانی که از من شکایت می‌کنید!

مربی استقلال با اشاره به امتیازاتی که استقلال از عملکرد داوران از دست داده، گفت: مطالبه حق جرم نیست و این حق ماست که صدر جدول باشیم. امتیازاتی که از ما گرفتید، پس بدهید؛ نه اینکه دوستان شما کارشناسی کنند و در یک پنالتی که بازیکن ما با بازیکن حریف برخورد نکرده، یک نفر بگوید پنالتی است و دیگری بگوید پنالتی نیست.

صالح مصطفوی درباره اعتراض باشگاه استقلال و تاثیر آن گفت: من به این مسائل کاری ندارم. ما در میدان رقابتی هستیم که باید جوانمردانه باشد و حق به حق‌دار برسد؛ در بازی امروز و نیز مقابل پرسپولیس و ذوب‌آهن، حق به حق‌دار نرسید.

تگ ها


صالح مصطفوی استقلال تهران