تدابیر ضد سوریه‌ای کی‌روش برابر پاپوآگینه

سرمربی تیم ملی حساسیت زیادی برای حضور هواداران در استادیوم محل برگزاری دیدار تیم ملی برابر حریف امروز خود در نظر گرفته بود ......

 سرمربی تیم ملی حساسیت زیادی برای حضور هواداران در استادیوم محل برگزاری دیدار تیم ملی برابر حریف امروز خود در نظر گرفته بود.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، شاگردان کارلوس کی روش امروز در حالی پیش از تقابل حساس هفته آتی خود مقابل سوریه، برابر پاپوآگینه به برتری دست یافتند که سرمربی ایران برای جلوگیری از هرگونه حضور آنالیزورهای سوری و اتباع غیر ایرانی، تدابیر محکمی را در نظر گرفته بود.


در روزی که ایرانیان مقیم مالزی جهت دیدن دیدار تدارکاتی ایران به استادیوم محل برگزاری عازم می شدند، با دستور کی روش صرفا ورود افراد به شرط همراه داشتن پاسپورت ایرانی به داخل ورزشگاه امکانپذیر بود که البته این مساله باعث شد تا بسیاری از هموطنان ایرانی به داخل ورزشگاه راه پیدا نکنند و مسیر بازگشت را پیش بگیرند. در ادامه امابا صحبت های خبرنگاران با یکی از مسئولین تیم ملی و مذاکره با کی روش کسانی که کارت شناسایی معتبر که ایرانی بودن شان را  ثابت می کرد یا در گوشی موبایل شان عکس پاسپورت را به همراه داشتند نیز اجازه ورود به داخل استادیوم را پیدا کردند و به این ترتیب ١٥٠ نفر هوادار امروز پیروزی هشت گله ایران را از نزدیک تماشا کردند.


حساسیت کی روش به دلیل عدم ورود سوریه ای ها و آنالیز بازی تیم ملی فوتبال کشورمان بود که قرار است سه شنبه این هفته برابر یکدیگر قرار گیرند.

 

تگ ها


فوتبال