تدابیر مدیران پرسپولیس علیه حاشیه‌سازی قبل از فینال

در فاصله کمتر از دو هفته مانده به فینال آسیا، مدیران باشگاه پرسپولیس به دنبال دور کردن حواشی از تیم هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای گذشته اتفاقات زیادی اطراف تیم و باشگاه پرسپولیس رقم خورد که باعث نگرانی هواداران شده بود. از جمله این اتفاقات می‌توان به افشای یک صفحه چت گروهی اشاره کرد که از تلاش خود برای مبتلا کردن بازیکنان به کرونا پرده برداشتند و همچنین فردی که در استوری اینستاگرام، عکسی از خود در کنار مهدی عبدی ثبت کرد و امیدوار بود مهاجم پرسپولیس را کرونایی کرده باشد.

در مقابل، مدیران باشگاه پرسپولیس در سکوت کامل خبری، هیچ واکنشی نشان ندادند اما هم‌راستا با این اتفاق خبر رسید اعضای تیم وارد قرنطینه شده‌اند و اردوی متصل به اعزام را با قوانین سفت و سخت کلید زده‌اند تا بازیکنان را در فضای دور از حواشی و خطرات آماده حضور در دوحه کنند. گویا این اولین گام مبارزه با شایعات و حواشی بود. آنها با اتکا به همین سکوت و دوری از جنجال، گام دوم را برداشتند و به رصد فضای مجازی پرداختند. 

منابع خبری نزدیک به باشگاه اعتقاد دارند جدیت تیم مدیریت برای مبارزه با حاشیه‌سازان چند برابر بیشتر شده و حتی این‌طور گفته می‌شود که آنها خود را مهیای طرح دعوی حقوقی علیه افرادی کرده‌اند که بازیکنان و اعضای پرسپولیس را تهدید می‌کنند. باید منتظر ماند و دید مدیریت پرسپولیس که حالا توانسته به خاطر درآمدزایی، تمدید قرارداد و حاکم کردن آرامش در کمپ سرخپوشان، اعتماد هواداران را جلب کنند، در گام بعدی چه برنامه‌‌ای را دنبال می‌کند.

پرسپولیس با حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا احتمالا روز ۲۴ آذرماه تهران را به مقصد دوحه ترک خواهد کرد تا مهیای دیدار مقابل نماینده شرق در تاریخ ۲۹ آذرماه شوند.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس دنبال حریف تدارکاتی قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا

کار سخت «کمال» برای بازگشت به ترکیب اصلی پرسپولیس

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال