تداوم صدرنشینی زنیت با درخشش سردار آزمون

سردار آزمون ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ در شب برتری تیمش مقابل دینامو مسکو درخشان ظاهر شد...

به گزارش مدال، در چارچوب رقابت‌های هفته پنجم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که سردار آزمون را برای چهارمین بازی پیاپی در ترکیب و راس خط حمله داشت، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه VTB آرنا مقابل تیم دینامو مسکو قرار گرفت.

زنیت سنت‌پترزبورگ شروع خوبی در این بازی داشت و در دقیقه ۱۰ با حرکت سریع سردار آزمون از جناح راست زمین و پاس در عمق دقیق او، توسط آرتم ژیوبا به گل اول رسید و در نیمه نخست به برتری یک بر صفر برابر دینامو مسکو دست یافت.

در حالی که بازی با همین یک گل رو به پایان بود، باز هم حرکت سریع و دو یک- دو متوالی  سردار آزمون، حمله خطرناکی برای زنیت سنت‌پترزبورگ به وجود آورد که در نهایت این تیم موفق شد گل دوم را روی شوت اوزدوئف به ثمر رساند.

زنیت سنت‌پترزبورگ که در چهار دیدار گذشته‌اش سه پیروزی و یک تساوی داشت، امشب هم موفق شد به روند شکست‌ناپذیری و همچنین بردهای گذشته‌اش ادامه دهد و به برتری ۲ بر صفر در خانه دینامو مسکو دست پیدا کند تا ۱۳ امتیازی شده و با درخشش ستاره ایرانی خود صدرنشین لیگ برتر روسیه شود.

سردار آزمون که تا پیش از این مسابقه ۲ گل زده و یک پاس گل داده بود، امشب توانست دومین پاس گل فصل خود را برابر دینامو مسکو بدهد.

اخبار مرتبط:

مالکوم، قربانی نژادپرستی در زنیت!

تگ ها


اخبار لژیونرها پاس گل سردار آزمون فوتبال جهان صدرنشینی زنیت سردار آزمون دینامو مسکو زنیت سن پترزبورگ فوتبال