تدبیر تاکتیکی پرسپولیس برای فینال لیگ قهرمانان آسیا

کادرفنی پرسپولیس تصمیم خود را برای شیوه بازی این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا اتخاذ کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۵:۳۰ شنبه هفته آینده ۲۹ آذرماه با اولسان هیوندای کره جنوبی دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا را بازی می‌کند.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته برای برپایی اردوی خود وارد کشور قطر شد قرار است تمرینات خود را دور از چشم اهالی رسانه برگزار کرده تا با آمادگی کامل دیدار نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ را انجام دهد.

با این حال کادر فنی سرخپوشان پایتخت تصمیم قطعی خود را مبنی بر شیوه بازی این تیم مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی مشخص کرده است. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس قصد دارد با دو هافبک دفاعی تیمش را وارد میدان کند تا فضا را از بازیکنان سرعتی نماینده کره جنوبی گرفته و بتوانند با انجام بازی نزدیک به هم، پاس‌های کوتاه رو به جلو را برای رسیدن به دروازه اولسان در برنامه داشته باشند.

پرسپولیسی‌ها قرار است تاکتیک‌های مدنظر کادر فنی خود را در تمرینات پیش از بازی با اولسان هیوندای مرور کنند تا پس از ناکامی دو فصل پیش خود در رسیدن به جام بتوانند این بار به قهرمانی برسند.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی فوتبال ایران یحیی گل محمدی AFC Champions League فوتبال