تدبیر جدید؛ ذخیره انرژی برای دربی ممنوع

محمود فکری در تلاش است استقلال را به روزهای خوب گذشته برگرداند. شاید از نظر سبک بازی آنچه که خود بدان اشاره کرده استقلال موفقیتی نداشته اما از نظر امتیاز گیری در هفته های ابتدایی تیم خوبی بوده است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، او در هفته های اخیر تلاش کرده با وجود انتقادات تماشاگران آرامش را در تیم حکمفرما کند و یکی از کارهای او کاستن از حضور بازیکنان در فضای مجازی بوده. اینکه با هر انتقادی در صدد پاسخ بر می آیند و گاها نوشته های آنها حاشیه هایی را برای خودشان و هم چنین باشگاه ایجاد می کند؛ اما نکته مهم دیگری که محمود فکری در تمرینات روزهای اخیر روی آن تاکید داشته جدی گرفته بازی با گل گهر در سیرجان بوده است. مسابقه ای که روز چهارشنبه در سیرجان برگزار خواهد شد. سرمربی استقلال تاکید دارد تیم باید با همه توان در این دیدار به میدان برود و این مهمترین بازی پیش رو استقلال است؛ برخی تصور می کنند استقلال به بهانه دربی در این بازی ملاحظاتی خواهد داشت.

شاید به برخی از بازیکنان برای دربی بازی ندهد. سرمربی استقلال خطاب به بازیکنان گفته به همه توان در این بازی به میدان می رویم. اکنون این بازی مهمترین مسابقه ای است که پیش رو داریم و موفقیت در این بازی ما را یک گام به هدف نزدیک می کند. به واقع تاکید سرمربی استقلال بر این است که تیم باید بازی به بازی پیش برود و زمانی که با گل گهر بازی دارد به مسابقه بعد از این دیدار فکر نکند.

تگ ها


استقلال تهران محمود فکری