تذکر به رونالدو؛ باید ماسک بزنی کریس!+ عکس

کریستیانو رونالدو که دیشب به دلیل عفونت انگشت پا، دیدار پرتغال و کرواسی را از روی سکوها تماشا می کرد به دلیل عدم استفاده از ماسک با انتقاد مواجه شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی پرتغال دیشب در اولین بازی خود در این فصل لیگ ملت‌های یوفا در خانه به مصاف کرواسی رفت و موفق شد این تیم را ۴-۱ شکست دهد. یکی از اتفاقات مهم این بازی عدم حضور کریستیانو رونالدو در میدان بود. رونالدو به دلیل عفونت انگشت پا که گفته می‌شد ناشی از نیش زنبور بوده نتوانست وارد زمین شود و بازی تیمش را از روی سکوها دنبال کرد.

اما تصاویر رونالدو بر روی سکوهای ورزشگاه که در آنها کریستیانو ماسک تنفسی بر صورت ندارد باعث شده از او انتقادهایی انجام شود.

در جریان بازی حتی تصاویر تلویزیونی نشان داد که مسئولین ورزشگاه به سمت رونالدو رفته و به او یادآوری می کنند که باید بر اساس پروتکل‌های کرونا ماسک تنفسی به صورت بزند.

رونالدو که مشخص بود از این تذکر چندان خوشحال نیست با اینحال به سرعت از دستور مسئولین ورزشگاه تبعیت کرده و با به صورت زدن ماسک تنفسی به تماشای ادامه مسابقه نشست.

یکی از مسئولین ورزشگاه به رونالدو برای استفاده از ماسک تذکر می دهد

بازی بعدی پرتغال در این رقابتها روز سه شنبه در مقابل سوئد خواهد بود ولی صحبتهای سانتوس سرمربی پرتغال که بعد از بازی دیشب گفت ممکن است رونالدو به خاطر عفونت انگشت پا حتی در مقابل سوئد بازی نکند هواداران رونالدو را نگران کرده است.

بیشتر بخوانید:

دردسرهای نیش زنبور؛ یک غیبت دیگر برای رونالدو؟

دلیل عجیب مصدومیت کریس رونالدو؛ نیش زنبور!

 

 

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان فوتبال