ترابی: اعتماد به نفس‌مان را از دست داده‌ایم

سایپا بعد از شروع خوبی که در فصل جاری داشت، در 4 بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته و همین موضوع باعث شد تا تیمِ علی دایی از جام حذفی کنار برود و در لیگ برتر هم از جمع بالانشین ها خارج شود ......

سایپا بعد از شروع خوبی که در فصل جاری داشت، در 4 بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته و همین موضوع باعث شد تا تیمِ علی دایی از جام حذفی کنار برود و در لیگ برتر هم از جمع بالانشین ها خارج شود

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه به نقل از همشهری ورزشی، مهدی ترابی مهاجم ملی پوش سایپا هم معتقد است که این تیم اعتماد به نفس گذشته را ندارد و باید این شرایط را تغییر دهد. ترابی در خصوص وضعیت سایپا به سوالات پاسخ داد.

چرا در 4 بازی اخیر نتیجه نگرفتید؟

واقعیت این است که خوب نتیجه نگرفتیم ولی ما در بازی هایی که انجام دادیم نمایش خوبی داشتیم. در بازی با تراکتور که بر خلاف جریان مسابقه گل خوردیم و در بازی با پدیده و پارس جنوبی هم دو پنالتی اشتباه به ضرر ما گرفته شد که همه چیز را تحت تاثیر قرار داد.ما از داوری ضربه خوردیم و در همین  اخرین بازی داور یک امتیاز به پارس هدیه کرد و 2 امتیاز از ما گرفت. ما در 4 بازی ابتدایی عمبکرد خوبی داشتیم ولی می توانستیم در 3 بازی بعدی بیشتر امتیاز جمع کنیم.

سایپا مشکل فنی ندارد؟

ما هر هفته روی نقاط ضعف خودمان کار می کنیم و آقای دایی هم نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می کند.مشکل سایپا این است که اعتماد به نفس مان را از دست داده ایم و باید این مشکل برطرف شود. ما باید خودمان را باور کنیم.

در مورد بازی با ذوب اهن چه صحبتی داری؟

بازی بسیار سختی در پیش داریم.ذوب اهن تیم خوبی است ولی امیدوارم در این مسابقه با دست پر به اصفهان برگردیم.

عملکرد خودت را در 7 هفته گذشته چطور ارزیابی می کنی؟

در 4 هفته اول خوب بودم ولی در 3 بازی بعدی راضی نبودم. من انتظار بیشتری از خودم داشتم.

زدن یک گل برای مهدی ترابی کم نیست؟

چرا، زدن یک گل برای من کم است. البته من پاس گل دادن رو خیلی دوست دارم و پست بازی ام طوری است که بیشتر در شرایط پاس گل دادن قرار می گیرم. برای من موفقیت سایپا مهم است و البته خودم هم دوست دارم بهترین عملکرد را داشته باشم تا دوباره به تیم ملی دعوت شوم.

مدعی اول قهرمانی چه تیمی است؟

فعلا زود است در این مورد صحبت کنیم.

به نظر تو سایپا سهمیه آسیا می گیرد؟

اگر از طرف باشگاه حمایت شویم می توانیم سهمیه آسیا بگیریم. بازیکن اگر تمرکز داشته باشد قطعا بیشترین بازدهی را برای تیم خواهد داشت و این موضوع ارتباط مستقیمی به حمایت باشگاه دارد.

کیفیت بازی های امسال را چطور ارزیابی می کنی؟

بازی های این فصل کیفیت خوبی دارد و تیم ها قوی هستند. الان اصلا نمی توان نایج را پیش بینی کرد و حتی تیم های پایین جدول هم برای بالای جدولی ها حریف سرسختی هستند.

 

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال