ترابی:امیدوارم با دست پر از قطر برگردیم

هافبک سرعتی پرسپولیس گفت: می‌توانم پرسپولیس را همراهی کنم...

هافبک سرعتی پرسپولیس گفت: می‌توانم پرسپولیس را همراهی کنم

به گزارش مدال،تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر در قائمشهر به مصاف نساجی رفت که این بازی درنهایت با نتیجه تساوی یک-یک به پایان رسید. در اواخر بازی مهدی ترابی، بازیکن جدید پرسپولیس از ناحیه زانو به‌شدت مصدوم شد. بعد از بازی عکسی از زانوی ترابی منتشر شد که نشان می‌داد مصدومیت نسبتا جدی روی پای او رخ داده و حتی برانکو در نشست خبری بعد از بازی اعلام کرد ترابی به بازی با السد در لیگ قهرمانان که روز سه‌شنبه در قطر برگزار می‌شود، نمی‌رسد. گفت‌وگوی «فرهیختگان» با ستاره جوان پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.

بازی با نساجی چطور بود؟ دو امتیاز مهم را از دست دادید.

شاید خیلی‌ها توقع یک بازی ساده را داشتند اما در آن شرایط بازی خیلی سختی انجام دادیم؛ چراکه بازی در زمین چمن مصنوعی و زیر بارش شدید باران واقعا کار سختی بود.

عکسی منتشر شد که نشان می‌داد در بازی با نساجی دچار مصدومیت جدی شدی. وضعیت پایت چطور است؟

بعد از بازی واقعا درد زیادی داشتم به‌طوری که حتی به سختی راه می‌رفتم، اما خوشبختانه از دیروز وضعیتم خیلی بهتر شده و درد کمتری دارم. با ادامه این روند فکر می‌کنم مشکل زیادی نخواهم داشت.

یعنی با این شرایط ممکن است مقابل السد بازی کنی؟

این مساله در اختیار آقای برانکو است و اگر او بگوید حتما این کار را انجام می‌دهم، اما مشکل خاصی ندارم و احتمالا می‌توانم پرسپولیس را در این بازی همراهی کنم.

خودت فکر می‌کنی در آن صحنه که مصدوم شدی روی تو پنالتی انجام شد یا واقعا خودت خطا کردی؟

من آن صحنه را دیدم، قضاوت درباره اینکه خطا روی من شده با کارشناسان است، اما عجیب است که داور خطای مرا گرفت چون من خطایی نکردم و هنوز هم فکر نمی‌کنم خطایی انجام داده باشم. دروازه‌بان تیم نساجی برخورد محکمی با من داشت و واقعا تا چند ساعت بعد از بازی پای من بی‌حس بود، اما فکر نمی‌کنم خطایی کرده باشم، چراکه موقعیت خوبی برای گلزنی داشتم.

سه‌شنبه هم بازی سختی با السد قطر در لیگ قهرمانان دارید. پیش‌بینی‌ات چیست؟

بازی بسیار سختی پیش روی ما خواهد بود، چراکه السد از بهترین تیم‌های آسیاست، اما می‌خواهیم از این گروه سخت صعود کنیم و امیدوارم درنهایت دست پر به ایران برگردیم تا هواداران را خوشحال کنیم.