ترابی در سریع‌ترین زمان ممکن برمی‌گردد

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پهلوان از فردا (دوشنبه) در اختیار بدنساز قرار می‌گیرد ولی ترابی فعلا زیر نظر کادر پزشکی است...

به گزارش "ورزش سه"، دکتر علیرضا حقیقت در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در مورد مصدمان تیم‌شان گفت: در حال حاضر از جمع مصدومان، احسان پهلوان به شرایطی رسیده‌است که از فردا دوشنبه، در اختیار مربی بدنساز قرار می‌گیرد تا پس از دوره آماده سازی در اختیار کادر فنی باشد.

وی ادامه داد: پهلوان از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی شده بود. اقدامات پزشکی و تشخیصی بلافاصله برای وی آغاز شد. بعد از تصویربرداری، میزان و وسعت کشیدگی مشخص شد که بر اساس آن روند درمان و بازتوانی زیر نظر کادر پزشکی انجام شد. حالا هم آماده است کار با بدنساز را آغاز کند.

پزشک تیم پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت مهدی ترابی هم اضافه کرد: او در بین دو نیمه بازی با تیم هوادار ابراز درد کرد و بعد از بررسی تشخیص داده شد که به کلی از ادامه بازی منع شود. مشکل او از ناحیه کشاله است و بلافاصله اقدامات پزشکی را آغاز کردیم. منع او از ادامه بازی، تصمیم درستی بود. تمام کارهای لازم در حال انجام است و او فعلا در اختیار کادر پزشکی قرار دارد. تلاش می‌کنیم او را در سریعترین زمان ممکن به بازی‌ها برسانیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال