ترابی: فردا در تختی هستم

مهدی ترابی به دلیل مصدومیت زانو در تمرینات روز گذشته، تیمش را در دیدار با پرسپولیس همراهی نمی کند اما او می گوید برای روحیه دادن به هم تیمی ها برای تشویق سایپا به ورزشگاه خواهد رفت ......

مهدی ترابی به دلیل مصدومیت زانو در تمرینات روز گذشته، تیمش را در دیدار با پرسپولیس همراهی نمی کند اما او می گوید برای روحیه دادن به هم تیمی ها برای تشویق سایپا به ورزشگاه خواهد رفت.

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، ترابی درباره عدم حضورش در بازی با پرسپولیس به ورزش سه می گوید: در تمرینات روز گذشته از ناحیه زانو احساس درد کردم و دیگر نتوانستم به تمرین ادامه دهم پیش پزشک تیم رفتم و او گفت مصدومیتم خیلی خطرناک نیست اما  نمی توانم مقابل پرسپولیسی ها به میدان بروم و باید یک هفته ـ 10 روزی استراحت و فیزیوتراپی کنم.

او در پاسخ به سوالی که فکر نمی کند نبودش در این بازی تاثیرگذار خواهد شد می گوید: سایپا به جز من بازیکنان تاثیرگذار و جانشینان بسیاری دارد که می توانند در این بازی برای پرسپولیس خطرناک باشند. امیدوارم آنها دیده شوند و با تلاششان یک پیروزی خوب را برای سایپا به ارمغان بیاورند.

وی در خصوص ناراحتی اش از مصدومیت هم می گوید: دوست داشتم در این بازی باشم اما اتفاق است و کاری نمی شود کرد. مطمئنا سلامتی ام از هر چیز مهمتر است و برای اینکه بتوانم بازی کنم باید با سلامتی کامل پا به میدان بگذارم و اگر با درد پا به میدان می گذاشتم قطعا هم تیم و هم خودم از این موضوع متضرر می شد.

ترابی درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی  هم گفت: پیش بینی این دیدار سخت است چون مقابل تیم پرمهره و بهترین تیم ایران بازی داریم هرچند که امیدوار به پیروزی دراین دیدار هستم اما بازی مقابل استقلال و پرسپولیس همیشه برای تیم های مقابلشان سخت است.

مهاجم تیم سایپا با وجود آنکه در این دیدار بازی نخواهد کرد اما با حضورش در ورزشگاه به سایر هم تیمی ها امیدواری می دهد: خیلی دوست داشتم فردا مقابل پرسپولیس به میدان می رفتم اما همانطور که گفتم سلامتی ام در اولویت است و متاسفانه نمی شود. حالا که نمی توانم در این مسابقه حضور داشته باشم برای تشویق هم تیمی هایم به تختی خواهم رفت تا جای خالی ام در تیم احساس نشود و موجبات روحیه آنها را فراهم کند!

او در رابطه با قضاوت داوری بازی هایشان هم می گوید: نمی شود درباره داوری صحبت کرد اما قضاوت ها درباره سایپا ناعادلانه بود به طور مثال در بازی با فولاد پنالتی مان را که نگرفتند و ضربه ایستگاهی حریف را هم که خطا بود به نفع آنها اعلام شد و بازی در نهایت با نتیجه تساوی به پایان رسید. امیدوارم در این بازی قضاوت آقای زاهدی فر سایپا را دچار مشکل نکند هرچند که درباره او خوب شنیده ام و به این بازی امیدوارم.

ترابی درباره نبود بازیکنان اصلی تیم مثل خالدی، کلانتری و علیاری هم می گوید: پیشتر گفتم که مطمئنم هر بازیکنی که فردا بازی می کند بهترین بازی اش را خواهد داشت هر چند نبود چند بازیکن دست علی دایی را خالی گذاشته اما احساس می کنم فردا مقابل پرسپولیس موفق خواهیم بود.

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال