ترابی مصدوم شد و یک بازی را از دست داد

سرمربی ایسلندی العربی اعلام کرد یکی از دو بازیکن ایرانی خود را مقابل الوکره در اختیار ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی ترابی پس از پیوستن به العربی قطر، در دو مسابقه اخیرشان در جام ستارگان و لیگ ستارگان حضور ثابت داشته ولی فردا شب در بازی برابر الوکره حضور نخواهد داشت و این مسابقه را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

ستاره سابق پرسپولیس در مسابقه اخیر العربی مقابل ام‌صلال که با برتری تیمش همراه بود، در دقیقه ۸۵ با آسیب دیدگی مواجه شد و دو دقیقه جای خود را به یک بازیکن دیگر داد تا مشخص شود شدت مصدومیت او زیاد است و اجازه بازی به این بازیکن را نمی‌دهد.

العربی از ساعت ۱۸ فردا شنبه در چارچوب رقابت‌های هفته پنجم لیگ ستارگان قطر به مصاف الوکره خواهد رفت که در این بازی نمی‌تواند از مهدی ترابی بهره ببرد و این بازیکن بخاطر آسیب دیدگی از ناحیه ساق پای چپ دور از فهرست تیمش است.

هیمیر هالگریمسون، سرمربی ایسلندی العربی در نشست خبری قبل از دیدار با الوکره با اشاره به غایبان تیمش گفت: ما علاوه بر محمد صلاح النیل، بازیکنان دیگری ازجمله حمد الحرباوی، سباستین سوریا و مهدی ترابی را در اختیار نخواهیم داشت و مدت غیبت این بازیکنان را نمی‌دانیم.

او ادامه داد: این بازیکنان پس از دیدار با ام‌صلال به همراه تیم تمرین نکردند و امیدوار هستیم آنها را برای مسابقات جام ستارگان قطر در اختیار داشته باشیم ولی مطمئنا در بازی فردا مقابل الوکره این نفرات را نداریم.

تگ ها


العربی مهدی ترابی قطر