ترابی: هر جایی که کالدرون صلاح بداند بازی می‌کنم

مهدی ترابی گفت: فرقی نمی‌کند کجا بازی کنم و هر جایی که کالدرون صلاح بداند، سعی می‌کنم کمک‌حال پرسپولیس باشم....

مهدی ترابی گفت: فرقی نمی‌کند کجا بازی کنم و هر جایی که کالدرون صلاح بداند، سعی می‌کنم کمک‌حال پرسپولیس باشم.

به گزارش مدال، با ترابی که یکی از مهره‌های ثابت کالدرون در این فصل به حساب می‌آید، در آستانه بازی حساس با شهر خودرو گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:


*از بازی با ماشین‌سازی شروع کنیم.
به نظرم نمایش خوبی داشتیم. در این دیدار موقعیت‌های زیادی خلق کردیم، ولی نتوانستیم گل بزنیم. به همین دلیل بازی گره خورد و دقایق پایانی آن خیلی حساس شد، ولی خدا را شکر در لحظات پایانی توانستیم گل بزنیم و کار را تمام کنیم.


*باز هم در این دیدار جونیور و علیپور موفق به گلزنی نشدند.
من فکر می‌کنم مهاجمان ما دچار بدشانسی شدند و استرس مانع گلزنی آن‌ها می‌شود. امیدوارم هرچه زودتر بدشانسی دست از سر جونیور و علیپور بردارد و آن‌ها بتوانند روند گلزنی‌هایشان را آغاز کنند. مطمئن باشید با یک گل تمام این مشکلات تمام خواهد شد.


*برسیم به صحنه پنالتی که حواشی زیادی ایجاد کرد. به نظرت پنالتی بود؟
من خیلی به صحنه مسلط نبودم، ولی داور نزدیک بود. حتماً برخوردی دیده که پنالتی اعلام کرده است. ضمن اینکه ما در طول بازی برتر از ماشین‌سازی بودیم و به آن چیزی که مستحقش بودیم، رسیدیم.


*بعد از شکست مقابل دو تیم مدعی سپاهان و تراکتور، هواداران نگران این فصل هستند.
هواداران در هر حالتی حق دارند، ولی به نظرم در این بازی‌ها ما مستحق شکست نبودیم، ولی به هر حال فوتبال است و از این مسائل پیش می‌آید. قطعاً ما در این فصل هم مطابق سال‌های گذشته تا آخرین روز برای قهرمانی در هر دو جام تلاش می‌کنیم تا بتوانیم هواداران را شاد کنیم.


*تو با اینکه یک وینگر هستی، در بعضی از بازی‌ها به عنوان هافبک میانی به میدان رفتی. در این پست راحتی؟
بله، من مشکلی ندارم. فرقی نمی‌کند کجا بازی کنم و هر جایی که کالدرون صلاح بداند، سعی می‌کنم کمک‌حال پرسپولیس باشم. همه ما در تیم به یک چیز فکر می‌کنیم و آن هم موفقیت پرسپولیس است. به نظرم یکدلی در تیم ما عامل اصلی قهرمانی‌های پرسپولیس در سال‌های اخیر بوده و حرف اول و آخر را می‌زند.


*در بازی مقابل ماشین‌سازی توهین‌های زیادی به بیرانوند صورت گرفته که باعث ناراحتی او شد. در این خصوص چه نظری داری؟
خب ببینید علیرضا حق دارد. وقتی چند ساعت به او و خانواده‌اش فحاشی می‌شود، طبیعی است ناراحت شود. هیچ‌کس از فحاشی خوشحال نمی‌شود. امیدوارم کمیته انضباطی به این موارد رسیدگی کند و دیگر شاهد چنین رفتار‌هایی از سوی تماشاگران نباشیم.


*در مورد محرومیت شجاع و فرشاد چه نظری داری؟
واقعاً حکم کمیته انضباطی درخصوص فرشاد و شجاع سنگین است. این تنها چیزی است که می‌توانم در این مورد بگویم.


*بازی با شهر خودرو را چطور می‌بینی؟
شهر خودرو در دو فصل اخیر با گل‌محمدی نشان داده چه تیم خوب و باکیفیتی است. قطعاً بازی سختی خواهیم داشت، ولی برای ماندن در کورس قهرمانی و رتبه‌های بالای جدول نیاز به کسب سه امتیاز این دیدار داریم به همین خاطر حتماً برای برد به میدان می‌رویم تا هواداران‌مان را شاد کنیم.

بیشتر بخوانید:

ترابی: در بازی با سپاهان مستحق شکست نبودیم

 

تگ ها


مهدی ترابی مصاحبه مهدی ترابی پرسپولیس گابریل کالدرون لیگ برتر خلیج فارس فوتبال