ترابی: پارسال هم چنین گلی به گل گهر زدم

مهدی ترابی که موفق شد مقابل گل گهر دبل کند پس از بازی در مورد این مسابقه با خبرنگاران به صحبت نشست....

به گزارش ورزش سه،مهدی ترابی پس از بازگشت خود در نیم فصل به پرسپولیس امشب درخشان ترین شب خود را سپری کرد. او گل اول را با ضربه پنالتی ماهرانه به گوشه دروازه حقیقی فرستاد و با شوتی استثنایی موفق به دبل شد.


او در مورد این بازی گفت: اول از همه خدارا شکر می‌کنم که توانستیم از این بازی سربلند بیرون بیاییم. میدانستیم بازی خیلی سختی داریم. البته پنج بازی برای ما در لیگ مانده که هر بازی حکم فینال را دارد که انشالله بتوانیم یک جام دیگر به هواداران هدیه کنیم. خیلی خوشحالم که توانستیم سه امتیاز این بازی ارزشمند را بگیریم و انشاالله از فردا تمرکزمان را برای بازی با فولاد می‌گذاریم.

ترابی در مورد علت نتیجه‌های پرسپولیس تصریح کرد: قطعا این تیم ماست که یکدلی و یکدستی را همیشه داشته و به خاطر این است که پرسپولیس نتیجه می‌گیرد امیدوارم  این همدلی در بازی‌های آینده تداوم داشته باشد و بتوانیم سه امتیاز های ارزشمند دیگری را بگیریم و  قدم به قدم به قهرمانی نزدیکتر شویم.

او درباره اعتراض پیش آمده به مسائل مالی این باشگاه گفت: مسائل مالی همیشه هست و امیدوارم آقای سمیعی به این موضوع رسیدگی کنند.

مهدی ترابی در مورد ابقای اسکوچیچ در تیم ملی اشاره کرد: به نظر من تصمیم خوبی بود که فدراسیون گرفت و امیدوارم آقای اسکوچیچ مثل مرحله قبل جواب این اعتماد را بدهد که قطعا همین‌طور می‌شود.

او درباره سوپر گلش که فصل پیش نیز به گل گهر زده بود و به نوعی روی این گل‌ها شگرد دارد گفت: بله، پارسال هم چنین گلی زدم و آقا یحیی این کارها با ما تمرین می‌کند.

تگ ها


پرسپولیس تهران مهدی ترابی