ترابی: گل زدم و پاس گل دادم، خیلی چسبید

مهاجم جوان تیم سایپا بابت برد تیمش مقابل ذوب آهن ابراز خوشحالی کرد. مهدی ترابی بعد از برد تیمش مقابل ذوب آهن اظهار دا ......

مهاجم جوان تیم سایپا بابت برد تیمش مقابل ذوب آهن ابراز خوشحالی کرد.

مهدی ترابی بعد از برد تیمش مقابل ذوب آهن اظهار داشت: برد خوبی به دست آوردیم. خدا را شکر یک گل زدم و یک پاس گل دادم . بازی هم فوق العاده و بسیار زیبا بود. خوشبختانه نتیجه هم برای ما شد و این برد خیلی چسبید. انشاالله بتوانیم روند خود را ادامه داده و در بالای جدول قرار بگیریم و اگر خدا خواست سهمیه بگیریم.
وی درباره شانس تیمش برای کسب سهمیه آسیایی بیان کرد:  اگر به جدول نگاه کنید ما شانس زیادی داریم و این بستگی به بازی های آینده ما دارد. ان شاالله نتایج مورد نیاز را بگیریم و سهمیه را کسب کنیم.
مهاجم تیم سایپا همچنین گفت: بازی درگیرانه و بسیار خوبی بود و تیم ما بهتر بازی کرد. می توانستیم به گل های بیشتری برسیم و خدا را شکر نتیجه لازم را گرفتیم . تیم ذوب آهن 3 امتیاز با ما فاصله داشت و ما یک بازی 6 امتیازی با این تیم داشتیم و حتما باید می بردیم که خدا را شکر همین هم شد .
ترابی در آخر درباره وضعیت باشگاهشان گفت : روند باشگاه نسبت به قبل بهتر شده است و قول به ما دادن که بهتر شود . ان شاالله که مدیران حمایت کنند و تیم خوب ما در آخر موفق بشود .

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال