تراشتگن: شانس ما برای صعود از لیورپول بیشتر نیست

بارسلونا باید در نیمه ‌نهایی لیگ قهرمانان به مصاف لیورپول برود...

سنگربان آلمانی از مکالماتش با داوید دخیا گفته است.

به گزارش مدال، مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا از دوئل جذاب پیش روی این تیم با لیورپول گفت.

بارسا پس از غلبه بر منچستریونایتد، حالا باید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف دیگر تیم انگلیسی یعنی لیورپول برود. بازی رفت 11 اردیبهشت در نیوکمپ برگزار می‌شود. برنده این بازی در فینال به مصاف برنده دیدار تاتنهام و آژاکس خواهد رفت.

به گزارش موندو دپورتیوو، تراشتگن می‌گوید:

"حالا می‌دانیم چه تیمی رقیب ما خواهد بود و خوشحالیم. دوئل بسیار زیبایی خواهد شد. با این حال هیچ تیمی شانس بیشتری برای صعود ندارد و در نیمه نهایی هر اتفاقی ممکن است. فرصت مهمی داریم تا برای باشگاه، هواداران و خودمان کار بزرگی انجام بدهیم. لیگ قهرمانان اروپا تورنمنت خاصی است. هدف ما قهرمانی در این جام است. این جام بسیار محبوب و دوست داشتنی است. اینکه مردم از ما انتظار سه گانه دارند، اتفاق زیبایی است. البته فعلا تمرکز ما باید روی سه بازی آتی لیگ باشد. اگر این بازی‌ها را ببریم، تقریبا قهرمانی‌مان در لالیگا مسجل می‌شود. مسی؟ سال‌هاست هم تیمی او هستم و همچنان مرا غافلگیر می‌کند. 

گل دوم مسی روی اشتباه فاحش دخیا؟ خوشحالی و جشن گرفتن از به ثمر رسیدن این گل برایم دشوار بود چون بالاخره دخیا به لحاظ حرفه‌ای همکار من محسوب می‌شود. پس از بازی به او گفتم هیچ اتفاقی نیفتاده و همه ما انسان هستیم و چنین اتفاقی می‌تواند حتی برای خود من هم رخ بدهد."

تگ ها


مارک آندره‌ تراشتگن بارسلونا UEFA Champions League فوتبال