تراشتگن همه را در بارسلونا سورپرایز کرد

گلر آلمانی بارسلونا زودتر از حد تصورات به تمرینات تیمش بازگشت و شاید هفته بعد به میدان نیز برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ۳ ماه پیش باشگاه بارسلونا اعلام کرد که رباط زانوی پای راست تراشتگن تحت بررسی های پزشکی قرار خواهد گرفت و پس از MRI مشخص می شود که شرایط برای این دروازه بان ارزشمند چگونه است.

نتایج اما مورد انتظار و مطلوب نبود و تراشتگن تحت جراحی قرار گرفت و یورو ۲۰۲۰ را از دست داد. این برای دومین بار بود که او از ناحیه زانو جراحی می شد و تمرینات پیش فصل بارسلونا را نیز از دست داد.

تیم پزشکی بارسا معتقد بود که رسیدن تراشتگن حتی به بازی دوم و سوم بارسا در لالیگا ریسکی است و نباید به او هیچ فشاری وارد کرد. برنامه این بود که ماه سپتامبر و پس از فیفا دی که دو هفته تعطیلی لالیگا را به دنبال دارد، تراشتگن بتواند به بازی هفته چهارم مقابل سویا برسد اما او دیروز در تمرینات حاضر شد و گفته می شود در بازی یکشنبه بعد برابر ختافه درون دروازه قرار خواهد گرفت. قرار است تا شنبه پیش رو در این مورد تصمیم نهایی اتخاذ شود و همه چیز به رونالد کومان بستگی خواهد داشت.

 در دو بازی اول بارسا برابر سوسیداد  و بیلبائو این نتو بود که درون دروازه قرار گرفت و به خصوص برابر بیلبائو یکی دو اشتباه بد را مرتکب شد.

تگ ها


مارک آندره ترشتگن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال