ترانسفر احتمالی فرشید اسماعیلی، تلاش برای حفظ چشمی

فرشید اسماعیلی هافبک تیم فوتبال استقلال با پیشنهادهایی از اروپا روبه‌رو شده اما باشگاه درباره این موضوع هنوز تصمیم اتخاذ نکرده است....

فرشید اسماعیلی هافبک تیم فوتبال استقلال با پیشنهادهایی از اروپا روبه‌رو شده اما باشگاه درباره این موضوع هنوز تصمیم اتخاذ نکرده است.

هافبک استقلال پیشنهاد خارجی دارد.

به گزارش مدال، فرشید اسماعیلی که همچنان با استقلال قرارداد دارد، این روزها در تمرین آبی‌پوشان شرکت می‌کند. این در حالی است که پیشنهادهایی از کشور هلند و ترکیه به دست مدیربرنامه‌های اسماعیلی رسیده و قرار است این پیشنهادها به باشگاه ارائه شود. باید دید مسئولان استقلال در خصوص این پیشنهادها چه موضعی خواهند داشت.

در عین حال استقلالی‌ها همچنان درصدد حفظ روزبه چشمی هستند. آنها امیدوارند قرارداد این بازیکن را تمدید کنند ولی آخرین اخبار حاکی از آن است که چشمی بازی در اروپا را در اولویت قرار داده است. چشمی چند هفته پیش می‌توانست بازی در لیگ قطر را تجربه کند ولی از حضور در لیگ ستارگان منصرف شد.

در همین حال مدیر برنامه های چشمی گفته است: به صراحت می گویم با هیچ تیمی در ایران و حتی آسیا مذاکره نکردیم و حتی روند مذاکره وی با باشگاه ها قطری را هم متوقف کردیم. او هم مثل بقیه بازیکنان ملی پوش این حق را داد که از 2 هفته فرصتی که نصیبش شده نهایت استفاده را ببرد. 

اخبار مرتبط:

آغاز مذاکرات؛ استقلال با کدام برند در لیگ نوزدهم؟

تگ ها


نقل و انتقالات فرشید اسماعیلی روزبه چشمی استقلال