تراکتورسازی – استقلال خوزستان/ سرخ‌های تبریز در رویای صدرنشینی

تراکتورسازی فردا میهمان استقلال خوزستان خواهد بود....

تراکتورسازی فردا میهمان استقلال خوزستان خواهد بود.

تراکتورسازی و استقلال خوزستان در چارچوب هفته بیست و سوح لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، تراکتورسازی و استقلال خوزستان فردا در هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 19:00/ شنبه 10 فروردین/ ورزشگاه غدیر اهواز

تیم داوری:
داور وسط: امیر عرب براقی/ کمک داوران: حمید سبحانی و فرهاد فرهادپور/ داوران پشت دروازه: رضا مهدوی و حسین زیاری/ داور ذخیره: مهدی شفیعی/ ناظر داوری: ایرج نظری
 
غایبین احتمالی:
تراکتورسازی مسعود شجاعی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و استقلال خوزستان نیز در غیاب مهرداد پورابوالقاسم محروم و احمد آل‌نعمه و وحید نامداری مصدوم بازی خواهد کرد.

نمای بازی:
در یکی از بازی‌های هفته بیست و سوم لیگ برتر تراکتورسازی فردا در شرایطی به مصاف استقلال خوزستان خوهد رفت که با پیروزی در این دیدار و تساوی در دربی پایتخت می‌تواند به صدر جدول لیگ برتر برسد. سرخ‌پوشان تراکتورسازی که در نیمه دوم فصل 17 امتیاز از 21 امتیاز ممکن را کسب کرده‌اند در تلاش خواهند بود تا در اهواز سیزدهمین برد فصل خود را کسب کنند و یک گام دیگر به صدر جدول نزدیک شوند. تحت هدایت لیکنز تراکتورسازی تنها یک گل در 7 بازی دریافت کرده و آخرین بار دروازه این تیم 467 دقیقه باز شده تا استحکام دفاعی مهم‌ترین تغییری باشد که مربی بلژیکی باتجربه تراکتوری‌ها در این تیم اعمال کرده است. در سوی مقابل، استقلال خوزستانی قرار دارد که در نهایت سیروس نعمتی‌نژاد را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرده و این مربی بومی در تلاش خواهد بود تا در روزهای منتهی به پایان فصل به هر نحو ممکن قهرمان سابق لیگ را در سطح اول فوتبال ایران حفظ کند.

چهره‌های برتر:
اشکان دژاگه و آنتونی استوکس بازیکنان کلیدی ترکیب تراکتورسازی هستند و امیرحسین باقرپور و وحید خشتان نقشی مشابه در ترکیب استقلال خوزستان دارند.

دوئل‌ها:
تقابل اشکان دژاگه و میثم شاه‌مکوندزاده در خط دفاعی استقلال خوزستان و جدال اکبر ایمانی و ایوب کلانتری در میانه میدان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 11 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم تراکتورسازی 6 پیروزی و سهم استقلال خوزستان یک پیروزی بوده و 4 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی تراکتورسازی:
محسن فروزان، محمد طیبی، ایمان سلیمی، دانيال اسماعيلي‌فر، احسان حاج‌صفی، اکبر ایمانی، مهدی مهدی‌پور، اشکان دژاگه، ساسان انصاری، یوکیا سوگیتا و آنتونی استوکس

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان:
حسین پورحمیدی، مصطفی کیانی، میثم شاه‌مکوندزاده، ساسان شیرمردی، وحید حمدی‌نژاد، میثم کریمی، ایوب کلانتری، رامین داوودی، امیرحسین باقرپور، محمد شریفی و وحید خشتان