تراکتورسازی – ذوب‌آهن/ بازگشت تراکتور از اصفهان کلید می‌خورد؟

تراکتورسازی فردا میهمان ذوب‌آهن خواهد بود....

تراکتورسازی فردا میهمان ذوب‌آهن خواهد بود.

تراکتورسازی و ذوب‌آهن در چارچوب دیداری از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، تراکتورسازی و ذوب‌آهن فردا در دیداری از هفته بیست و هفتم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 19:00/ جمعه 6 اردیبهشت/ ورزشگاه فولادشهر

تیم داوری:
داور وسط: حسین زرگر/ کمک داوران: فرزاد بهرامی و احد سلطانی/ داوران پشت دروازه: علی‌اصغر مومنی و کیوان علی‌محمدی/ داور ذخیره: امیررضا آشور ماهانی/ ناظر داوری: سعید بطحایی

غایبین احتمالی:
تراکتورسازی اکبر ایمانی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و ذوب‌آهن محمدرضا عباسی، محمدرضا خلعتبری و مجتبی مقتدایی را به دلیل مصدومیت برای این بازی از دست داده است.

نمای بازی:
در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته، تراکتورسازی فردا میهمان ذوب‌آهن خواهد بود. شاگردان جرج لیکنز پس از دو شکست متوالی برای بازگشت به کورس مدعیان قهرمانی نیاز به کسب پیروزی مقابل ذوب‌آهن خواهند داشت. تراکتورسازی مقابل سپیدرود قعرجدولی و پیکان که در رده‌های میانی جدول لیگ برتر حضور دارد مغلوب شده‌اند و این در حالی است که اگر 6 امتیاز این دو بازی به تراکتورسازی می‌رسید حال این تیم به جای پرسپولیس در صدر جدول لیگ برتر حضور داشت. تراکتور البته این شانس را دارد که در روز تقابل پرسپولیس و سپاهان و با توجه به بازی هفته آینده خود با پرسپولیس با دو پیروزی متوالی باز هم تبدیل به یکی از مدعیان جدی قهرمانی شود. در سوی دیگر میدان، ذوب‌آهن آماده‌ترین تیم این روزهای فوتبال ایران قرار دارد. تحت هدایت علیرضا منصوریان 12 بازی متوالی بدون باخت را پشت سرگذاشته‌اند که در این میان 7 بازی با برتری ذوب‌آهن خاتمه یافته است. ذوب‌آهن در بهترین حالت تیم ششم لیگ برتر خواهد شد با این حال این موضوع تا بدینجا منجر به کمبود انگیزه در بازیکنان ذوب‌آهن نشده و شاگردان منصوریان در تمام بازی‌های خود در لیگ برتر با تمام قوا به میدان رفته‌اند.

چهره‌های برتر:
اشکان دژاگه و مسعود شجاعی بازیکنان کلیدی ترکیب تراکتورسازی هستند و ارسلان مطهری و حمید بوحمدان نقشی مشابه در ترکیب ذوب‌آهن دارند.

دوئل‌ها:
تقابل مسعود شجاعی و حمید بوحمدان در میانه میدان و جدال ارسلان مطهری و ایمان سلیمی در خط دفاعی تراکتورسازی جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 21 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم تراکتورسازی 8 پیروزی و سهم ذوب‌آهن 6 پیروزی بوده و 7 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، محمد طیبی، ایمان سلیمی، دانيال اسماعيلي‌فر، احسان حاج‌صفی، علیرضا نقی‌زاده، مهدی مهدی‌پور، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، مسعود شجاعی و آنتونی استوکس

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن:
محمدرشید مظاهری، محمد نژاد‌مهدی، وحید محمدزاده، میلاد ‌فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، محمدزبیر نیک‌نفس، محمدرضا حسینی، ارسلان مطهری و کریستین اوساگوان