تراکتورسازی – سپاهان/ به استقبال بازی بزرگ هفته

تراکتورسازی در هفته بیستم لیگ برتر میزبان سپاهان خواهد بود....

تراکتورسازی در هفته بیستم لیگ برتر میزبان سپاهان خواهد بود.

تراکتورسازی و سپاهان در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، تراکتورسازی و سپاهان فردا در هفته بیستم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 16:00/ جمعه 10 اسفند/ ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

تیم داوری:
داور وسط: اشکان خورشیدی/ کمک داوران: محمدرضا ابوالفضلی و علی میرزابیگی/ داوران پشت دروازه: رضا کرمانشاهی و محمدباقر پورباقر/ داور ذخیره: علی‌اکبر نوری/ ناظر داوری: حسین عسکری

غایبین احتمالی:
تراکتورسازی اشکان دژاگه را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و سپاهان نیز سعید آقایی را به دلیل مشابه در اختیار نخواهد داشت.

نمای بازی:
در مهم‌ترین بازی هفته، سپاهان که امروز صدر را به پرسپولیس واگذار کرده در خانه تراکتورسازی به میدان خواهد رفت. سپاهان برای بازگشت به صدر نیاز به کسب پیروزی در این بازی دارد و این در حالی است که تراکتورسازی در خانه دومین تیم برتر لیگ بوده و از 9 بازی 22 امتیاز کسب کرده و امیدوار است تا با غلبه بر سپاهان امتیاز خود را با صدرنشینان لیگ کمتر از قبل کند. سپاهان تنها تیم بدون باخت لیگ است که از 3 بازی خود در نیم‌فصل دوم 7 امتیاز کسب کرده و این تیم تحت هدایت امیر قلعه‌نوعی جدی‌ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی لیگ است و تراکتوسازی نیز با لیکنز در 4 بازی اخیر به طور میانگین 2 امتیاز کسب کرده و از این حیث یکی از آماده‌ترین تیم‌های حال حاضر لیگ برتر محسوب می‌شود. حضور 9 تراکتوری سابق در لیست بازیکنان سپاهان که شامل 3 کاپیتان کهنه‌کار این، کیانی، ابراهیمی و ایران‌پوریان، می‌شود در کنار حضور بازیکنانی چون حاج‌صفی و انصاری در جمع تراکتورسازان جذابیت‌های این بازی را بیش از پیش خواهد کرد.

چهره‌های برتر:
مسعود شجاعی و آنتونی استوکس بازیکنان کلیدی ترکیب تراکتورسازی هستند و کیروش استنلی و مهدی کیانی نقشی مشابه در ترکیب سپاهان دارند.

دوئل‌ها:
تقابل مسعود شجاعی و مهدی کیانی در میانه میدان و جدال محمد ایران‌پوریان و احسان حاج‌صفی در سمت چپ تدافعی تراکتورسازی جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 21 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم تراکتورسازی 5 پیروزی و سهم سپاهان 10 پیروزی بوده و 6 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی تراکتورسازی:
محسن فروزان، محمد طیبی، ایمان سلیمی، دانيال اسماعيلي‌فر، احسان حاج‌صفی، اکبر ایمانی، مهدی مهدی‌پور، ساسان انصاری، یوکیا سوگیتا، مسعود شجاعی و آنتونی استوکس

ترکیب احتمالی سپاهان:
پیام نیازمند، عزت الله پورقاز، سیاوش یزدانی، محمد ایران‌پوریان، مهرداد محمدي، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، سجاد شهباززاده، محسن مسلمان، علی قربانی و کی‌روش استنلی