تراکتورسازی شروط خالد شفیعی را پذیرفت

سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز اعلام کرد این باشگاه شرایط مورد نظر خالد شفیعی را پذیرفته و برای تمدید قرارداد این بازیکن هیچ مشکلی وجود ندارد ......

سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز اعلام کرد این باشگاه شرایط مورد نظر خالد شفیعی را پذیرفته و برای تمدید قرارداد این بازیکن هیچ مشکلی وجود ندارد ...

سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز اعلام کرد این باشگاه شرایط مورد نظر خالد شفیعی را پذیرفته و برای تمدید قرارداد این بازیکن هیچ مشکلی وجود ندارد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: کاظم محمودی درباره تمدید قرارداد با خالد شفیعی عنوان کرد: مذاکره با خالد شفیعی از همان ابتدای نقل و انتقالات و چند هفته پیش آغاز شد و دو طرف در چند مرحله شرایط خودشان را اعلام کردند. درست است که این مذاکرات بسیار طولانی شده اما در نهایت فکر نمی کنم مشکلی برای تمدید وجود داشته باشد و باشگاه همین امروز برای امضای قرارداد جدید آمادگی دارد.

محمودی اضافه کرد: ما شرایط مورد نظر این بازیکن را پذیرفته ایم و هیچ دلیلی برای جدایی شفیعی وجود ندارد. باشگاه کلیه بدهی های گذشته را پرداخت می کند و رقم مالی مورد نظر خالد هم پذیرفته شده است. بر این اساس فکر می کنم می توانیم قرارداد این بازیکن را تمدید کنیم و هواداران نگرانی از این بابت نداشته باشند.