تراکتورسازی ۱ – ۰ صنعت نفت آبادان/ گزارش لحظه به لحظه

تراکتورسازی در هفته بیست و چهارم میزبان نفت آبادان است....

به گزارش مدال، تیم‌های تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان امروز در هفته بیست و چهارم لیگ برتر به مصاف هم رفته‌اند.

شناسه بازی:
ساعت: 17:00/ جمعه 16 فروردین/ ورزشگاه یادگار امام تبریز

تیم داوری:
داور وسط: رضا عادل/ کمک داوران: امیرمحمد داودزاده و عباس پورحیدری/ داوران پشت دروازه: کوپال ناظمی و یاسر همرنگ/ داور ذخیره: تورج عیوض محمدی/ ناظر داوری: فریدون اصفهانیان

کارت زرد: مسعود شجاعی (تراکتورسازی)، ماکومبا کانجی (نفت آبادان)

کارت قرمز:

ترکیب تراکتورسازی:
محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیل‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، ساسان انصاری، اشکان دژاگه وآنتونی استوکس/ سرمربی: جورج لیکنز

ترکیب صنعت نفت آبادان:
شهاب گردان، حسین ساکی، سیروان قربانی، عقیل کعبی، فردین عابدینی، ماکومبا، دی‌اولیویرا، مسلم مجدمی، سید محمد قریشی ، جعفر سلمانی و سید فاخر تهامی/ سرمربی: سرجیو

دقایق حساس:
 
دقیقه 14 – مهمترین خطر این دیدار در همین دقیقه روی دروازه صنعت نفت ایجاد شد اما استوکس در موقعیتی تک به تک، نتوانست دروازه گردان را باز کند و ضربه او با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
 
دقیقه 19 – موقعیت خوب دیگری در این دقیقه نصیب تراکتوری ها شد اما این شوت محکم دژاگه از زاویه بسته راهی به دروازه حریف نیافت.
 
دقیقه 25 – آنتونی استوکس که دقایقی پیش یک موقعیت خوب را از دست داده بود در این لحظه نیز با شوتی سنگین قصد باز کردن دروازه صنعت را داشت اما شهاب گردان با جاگیری مناسب توانست این شوت سنگین را دفع کند.

دقیقه 55 – شوت زیبای اشکان دژاگه چیزی نمانده بود تا دومین گل تبریزی ها را به ثمر برساند اما واکنش دیدنی گردان این فرصت را از حریف گرفت.

دقیقه 61 – ارسال نفتی ها از روی نقطه کرنر، در محوطه جریمه پیش از آنکه خطرساز شود توسط مدافعان تراکتور دور شد.

دقیقه 64 – یکی از فوق العاده ترین موقعیت های این دیدار با توپ ربایی انصاری آغاز شد و سپس باز هم استوکس در موقعیتی تک به تک با گردان نتوانست گلزنی کند تا گلر صنعت نفتی ها دومین موقعیت صددرصد گل را از حریف مهار کند.

دقیقه 67 – باز هم اشکان دژاگه توانست در موقعیتی خوب صاحب توپ شد اما ضربه این بازیکن مماس با تیرک عمودی دروازه به بیرون رفت.

شرح گل‌ها:

تراکتورسازی ۱ - ۰ صنعت نفت  (دقیقه ۴۲، ساسان انصاری): حملات فراوان تراکتوری ها بالاخره برای این تیم گل به همراه داشت و در حالی که به دقایق پایانی نیمه اول نزدیک میشدیم حرکت زیبای دژاگه استوکس را از کناره راست زمین راه انداخت و پاس در عرض دقیق مهاجم تراکتوری ها نیز در موقعیت فوق العاده ای به ساسان انصاری رسید و او نیز با فرصت طلبی توانست گل برتری تراکتوری ها را به ثمر رساند.

تگ ها


تراکتور صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال