تراکتورسازی– نفت مسجدسلیمان/ روز سخت تراکتورسازان مقابل طلایی‌پوشان

در ششمین دیدار از هفته شانزدهم لیگ برتر، تراکتورسازی میزبان نفت مسجدسلیمان خواهد بود....

در ششمین دیدار از هفته شانزدهم لیگ برتر، تراکتورسازی میزبان نفت مسجدسلیمان خواهد بود.

تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان فردا در هفته شانزدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.


اطلاعات بازی:
ساعت: 15:30/ چهارشنبه 17 بهمن/ ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز


تیم داوری:
داور وسط: رضا کرمانشاهی/ کمک داوران: محمدرضا ابوالفضلی و یعقوب حجتی/ داور پشت دروازه: محمدباقر پورباقر و مجید محمدی/ داور ذخیره: عباس پور حیدری/ ناظر بازی: فریدون اصفهانیان


غایبین احتمالی:
تراکتورسازی ساسان انصاری را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و نفت مسجدسلیمان در غیاب محمد احمدپور و مجتبی بیژن محروم عازم تبریز شده است.


نمای بازی:
در یکی از دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر، فردا تراکتورسازی میزبان نفت مسجدسلیمان خواهد بود. تراکتورسازی در ادامه سیر بی‌پایان تغییرات خود، این بار با جرج لیکنز بلژیکی و در حضور 5 بازیکن جدید به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت. دو تیم نسبت به بازی رفت فصل جاری تغییرات زیادی در لیست بازیکنان و کادر فنی خود داشته‌اند و هر دو تیم امیدوارند تا از بازی فردا با دست پر خارج شوند. تراکتورسازی با محمد تقوی از 5 بازی پایانی خود 10 امتیاز کسب کرد و نفت نیز با در مدت مشابه 11 امتیاز به اندوخته‌های خود افزود. تراکتورسازی با تقویت کمربند میانی خود و در روز بازگشت استوکس در تلاش خواهد بود تا فاصله خود را با صدرنشینان به حداقل برساند و این در حالی است که نفت با مرزبان تیمی سخت‌کوش و جنگنده است و کیفیت فوتبالی این تیم از زمان حضور این سرمربی باتجربه افزایش کاملا محسوسی داشته است.
 

چهره‌های برتر:
اشکان دژاگه و آنتونی استوکس بازیکنان کلیدی ترکیب تراکتورسازی هستند و نفت مسجدسلیمان امیدوار به درخشش حکیم نصاری و اسماعیل شریفات خواهد بود.


دوئل‌ها:
تقابل حکیم نصاری و مسعود شجاعی در میانه میدان و جدال اسماعیل شریفات و احسان حاج‌صفی در سمت چپ دفاعی تراکتورسازی جالب خواهد بود.


تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 3 بار در ادوار لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم تراکتورسازی 2 پیروزی بوده و یک بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.


ترکیب احتمالی تراکتورسازی:
محسن فروزان، محمد طیبی، ایمان سلیمی، دانيال اسماعيلي‌فر، احسان حاج‌صفی، علیرضا نقی‌زاده، کوین کنستانت، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، مسعود شجاعی و آنتونی استوکس


ترکیب احتمالی نفت مسجدسلیمان:
حبیب فرعباسی، موسی کولیبالی، محمد حسینی، یوسف وکیا، میلاد خدایی، علیرضا علیزاده، حکیم نصاری، علی غلامرضاپور، اسماعیل شریفات، میلاد میداوودی و محمد شادکام