تراکتورسازی 3 – 0 استقلال خوزستان/گزارش لحظه به لحظه

تراکتور امروز در اهواز میهمان استقلال خوزستان بود....

تراکتور امروز در اهواز میهمان استقلال خوزستان بود.

تیم‌های تراکتورسازی و استقلال خوزستان امروز در دیداری از هفته بیست و سوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند.

شناسه بازی:
ساعت: 19:00/ شنبه 10 فروردین/ ورزشگاه غدیر اهواز

تیم داوری:
داور وسط: امیر عرب براقی/ کمک داوران: حمید سبحانی و فرهاد فرهادپور/ داوران پشت دروازه: رضا مهدوی و حسین زیاری/ داور ذخیره: مهدی شفیعی/ ناظر داوری: ایرج نظری

کارت زرد:
ایمان سلیمی (54)، اکبر ایمانی (63) از تراکتورسازی
میثم کریمی (53)، ایوب کلانتری (54) از استقلال خوزستان

ترکیب تراکتورسازی:
محسن فروزان، محمد طیبی، ایمان سلیمی، احمد موسوی، احسان حاج‌صفی، اکبر ایمانی (82 – علیرضا نقی‌زاده)، مهدی مهدی‌پور، دانيال اسماعيلي‌فر، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا و ساسان انصاری (83 – آنتونی استوکس)/ سرمربی: جرج لیکنز

ترکیب استقلال خوزستان:
حسین پورحمیدی، مصطفی کیانی، میثم شاه‌مکوندزاده، وحید خشتان (80 – فرید امیری)، وحید حمدی‌نژاد، میثم کریمی، ایوب کلانتری، رامین داوودی (46 – سعید زارع)، محمد شریفی، مجتبي رمضاني و رضا درویشی/ سرمربی: سیروس نعمتی‌نژاد

شرح گل‌ها:
دقیقه 16، تراکتورسازی 1 – 0 استقلال خوزستان: پاس رو به جلوی احسان حاج صفی به اشکان دژاگه رسید و او هم با یک پاس دقیق و عرضی یوکیا سوگیتا را در موقعیتی تک به تک در دهانه دروازه قرار داد و او نیز با یک ضربه دقیق دروازه پورحمیدی را باز کرد. (ویدیو)
دقیقه 43، تراکتورسازی 2 – 0 استقلال خوزستان: روی یک پاس عرضی، دانیال اسماعیلی‌فر صاحب توپ شد و اقدام به ارسال کرد که ضربه وی با برخورد به وحید حمدی‌نژاد مدافع استقلال خوزستان وارد دروازه تراکتورسازی شد. (ویدیو)
دقیقه 64، تراکتورسازی 3 – 0 استقلال خوزستان: روی یک کار تیمی و با پاس یوکیا سوگیتا، اشکان دژاگه در موقعیتی ایده‌آل صاحب توپ شد و با یک ضربه دقیق اختلاف را به سه رساند. (ویدیو)

دقایق حساس:
دقیقه 11 : ضربه  محکم اشکان دژاگه از داخل محوطه جریمه به سمت دروازه استقلال خوزستان را دروازبان این تیم در دو ضرب از آن خود کرد.
دقیقه 13 : شوت روپا  و سر ضرب اشکان دژاگه از کنار چهار چوب دروازه پورحمیدی به بیرون رفت.
دقیقه 34: حرکت پا به توپ احسان حاج صفی به داخل محوطه جریمه با یک ضربه محکم به داخل چهارچوب دروازه استقلال خوزستان همراه شد که پورحمیدی توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 45 : ضربه محکم و رو پای ایوب کلانتری از پشت محوطه جریمه می رفت تا وارد دروازه تراکتور شود که محسن فروزان با یک شیرجه دقیق توپ را از کنج دروازه بیرون کشید.
دقیقه 54:  شوت محکم محمد شریفی از پشت محوطه جریمه  در دستان محسن فروزان جای گرفت.
دقیقه 57:  حرکت زیبای سوکیتا از جناح چپ و پاسی زیبا  و در عرض او  را کسی نبود که در میانه راه قطع کند و خطر از بیخ گوش اس خوزستان  بیرون رفت.
دقیقه 59: ضربه کاشته   زیبای ایوب کلانتری  با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 76: سانتر زیبای دانیال اسماعیلی فرد در سمت چپ به حاج صفی  رسید و ضربه سر  حاج صفی را حمیدی روانه کرنر کرد.