تراکتوری سابق علیه گلزنی بابایی (عکس)

مدافع سابق تیم های فوتبال تبریز در لباس مس رفسنجان مقابل تراکتور قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، مسیح زاهدی پس از درخشش در تیم گسترش فولاد (ماشین سازی فعلی) مورد توجه تیم تراکتور قرار گرفته و در نقل و انتقالات تابستانی لیگ نوزدهم راهی این تیم شد. مسیح اما پیش از شروع فصل با وجود عقد قرارداد داخلی با تراکتور چند جلسه تمرین با این تیم به ماشین سازی بازگشت.

زاهدی در پایان لیگ نوزدهم از ماشین سازی جدا و به تیم مس رفسنجان پیوست و خیلی زود توانست به یکی از مهره های ثابت این تیم تبدیل شود. در بازی رفت تراکتور و مس شاهد بازی بسیار خوب مسیح مقابل تراکتور بودیم او در آن دیدار که با برد تراکتور همراه بود، چند بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت و حتی یک بار هم تیر دروازه اخباری را لرزاند.

در بازی برگشت دو تیم که امروز در تبریز برگزار می شود نیز زاهدی یکی از بهترین بازیکنان مس بوده است. زاهدی در دقایق پایانی نیمه اول با یک پاس خوب هم تیمی خود را در موقعیت گلزنی قرار داد اما این موقعیت برای مس از دست رفت. در این صحنه، پاس در عمق زیبای مسیح زاهدی از بین دو مدافع تراکتور عبور کرد و به علیرضا نقی‌زاده رسید که این بازیکن سابق سرخ‌پوشان تبریزی پس از دریبل محمدرضا اخباری با ضربه زمینی در آستانه گلزنی بود، اما هادی محمدی توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید و اجازه نداد نقی‌زاده گلزنی کند.

زاهدی در نیمه دوم هم در نقش ناجی مس ظاهر شده و به زیبایی از باز شدن دروازه تیمش جلوگیری کرد. این موقعیت در دقیقه ۶۱ برای تراکتور به وجود آمد و پیمان بابایی نتوانست از پاس در عمق نریمان‌جهان استفاده کند و شوت او را مسیح زاهدی با تکل فوق‌العاده ای دفع کرد تا دروازه مس بسته بماند.

تگ ها


تراکتور مسیح زاهدی مس رفسنجان