تراکتوری که برای کاپیتان‌هایش ناآشناست

تراکتور بازی خانگی این هفته خود را به فولاد واگذار کرد تا شرایطش در جدول بازهم بدتر شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم تراکتور امروز در آخرین بازی خانگی خود در سال 1400 مقابل فولاد شکست خورد. شاگردان ساغلام با نتیجه دو بر یک مغلوب حریف خود شدند تا 17 امتیازی مانده و فاصله شان با تیم های بالاتر، بیشتر شود؛ این یعنی بدتر شدن اوضاع و بیشتر شدن خطر سقوط؛ اتفاقی که برای هواداران تراکتور خیلی قابل هضم نیست.

در روزی که محمدرضا اخباری به دلیل مصدومیت حضور نداشت، دیگر ستاره های باتجربه تراکتور تلاش زیادی برای نجات این تیم از شکستی دیگر انجام دادند ولی این تلاش ها حاصلی در پی نداشت. ستاره های قدیمی چون کیانی و نریمان جهان که سال ها پیش در اوج دوران تراکتور، از مهره های تعیین کننده تیم بودند، بیش از سایرین از این شکست و شرایط تیم در عذاب هستند.

مهدی کیانی که در نیم فصل دوم از مس رفسنجان راهی تراکتور شد، در این بازی بازوبند کاپیتانی را به بازو داشت و در پی کسب اولین برد در بازگشت به جمع سرخ پوشان بود. او اما در رسیدن به این هدف مثل هفته های گذشته ناکام ماند. هافبک باتجربه تراکتوری ها در این مقطع که به تبریز بازگشته با تیمی کاملا متفاوت روبروست. کیانی سال ها با تراکتور حضور در کورس قهرمانی را تجربه کرده بود و اینک در مقطع فعلی شرایطی را تجربه می کند که باعث شده حسابی اعصابش خرد شود؛ چهره درهم هافبک تراکتوری ها در طول بازی که تراکتور خیلی زود دروازه اش را باز شده دید و در ادامه نتوانست شکست را حداقل به مساوی تبدیل کند، کاملا نشان دهنده حس و حال او بود.

سامان نریمان جهان، کاپیتان دوم تراکتور در این بازی که در شروع نیمه دوم وارد زمین شد و پس از خروج کیانی، بازوبند به او رسید دیگر قدیمی تیم است که تلاش هایش در این بازی به ثمر نرسید. نریمان جهان که زمانی ستاره شماره یک تراکتور در بازی های بزرگ بود، اینک در سی سالگی شرایطی را تجربه می کند که قطعا دلخواهش نیست. او در بازی امروز یک نیمه فرصت داشت تا مثل روزهای اوج خود و تیمش، در نقش ناجی ظاهر شود ولی نه او سامانِ روزهای اوج بود و نه تراکتور آن تیم خطرناک سابق.

 

تگ ها


فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال