تراکتور با بازیکنان جدید در مقابل النصر

مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرد که وکیل آنتونی استوکس با حضور در استانبول، مطالبات این بازیکن را دریافت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که باشگاه تراکتور روزهای ملتهبی را سپری می‌کند و هواداران این تیم به شدت نگران آینده این تیم هستند، مدیرعامل باشگاه جدید در وعده‌ای تازه گفته که به زودی پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور بازخواهد شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درخصوص آخرین وضعیت پنجره نقل و انتقالات تاکید کرد: طبق آخرین مذاکرات مقرر گردیده که وکیل آقای استوکس طی روزهای آتی در ترکیه حضور یابد تا ضمن پرداخت مبلغ مورد نظر، رسید دریافت و همچنین صورتجلسه تسویه حساب با ایشان را به فیفا ارسال کنیم تا نسبت به باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه اقدام شود.

بنابراین به نظر می‌رسد در حالی که تی تی ها ابتدا در نظر داشتند که از طریق اسپانسر رقم بدهی خود به آنتونی استوکس را تهیه کنند اما حالا این محمدرضا زنوزی خواهد بود که برای پرداخت این رقم اقدام خواهد کرد؛ رقمی که البته انتظار می‌رفت خیلی سریعتر به باشگاه تزریق شود تا مشکلات اخیر پدید نیاید.

تراکتور ۴۷۵ هزار دلار به آنتونی استوکس طلبکار کرد که به همراه ۵% سود سالیانه و هزینه دادرسی باید پرداخت شود که احتمالا رقم آن به ۱۵ میلیارد تومان خواهد رسید. همچنین ۱۷۵ هزار دلار لی اروین، یک میلیون و ۱۰۰ هزار یورو کوین فورچونه و ۸۸۰ هزار دلار کوین کنستانت دیگر بدهی های باشگاه تبریزی به بازیکنان را تشکیل می‌دهند و حکم مطالبات دستیاران سرمربیان سابق این تیم هم در انتظار باشگاه تراکتور خواهد بود تا زنوزی در چهارمین سال مالکیت بر تراکتور، بیش از ۳ میلیون دلار بدهی روی دست این باشگاه گذاشته باشد.

در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، عبدالله ناصری و علیرضا نقی زاده به همراه چند بازیکن دیگر، در اختیار کادرفنی برای دیدار با النصر خواهند بود.

تگ ها


تراکتور جمشید نظمی