گلباران مس توسط تراکتور در یک نیمه

شاگردان ساکت الهامی در نیمه اول دیدار برابر مس کرمان از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی توانستند سه بار گلزنی کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از بازی های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تیم تراکتور تبریز امروز در زمین خود برابر مس کرمان قرار گرفتند و توانستند با سه گل نیمه اول را به پایان ببرند.

* تراکتوری ها در این بازی با ترکیب رشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، میثم تیموری، اکبر ایمانی، رضا اسدی، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، احسان حاج صفی و اوکاچا حمزاوی در زمین حضور یافتند.

* مسی ها نیز برای رویارویی با حریف خود با ترکیب فرهاد کرمانشاهی، علیرضا آرتا، میثم تهیدست، مجتبی مقتدایی، امیر طاهر، امین جهان کهن، ارشیا عباسی، پوریا غلامی، حسین شنانی، رضا صدری، بهرام رشید فرخی پا به میدان گذاشتند.

* در دقیقه ۱۱ پوریا غلامی از تیم مس کرمان اولین کارت زرد این بازی را از داور میدان گرفت.

* در دقیقه ۲۴ یک حرکت از سوی اشکان دژاگه با خطای مدافع مس کرمان در محوطه جریمه این تیم روبرو شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. این تصمیم داور همه تراکتوری ها را به اعتراض واداشت.

* ارسال دژاگه در دقیقه ۳۰ با واکنش دروازه بان روبرو می شود و در نهایت ضربه سر به موقع محمدرضا خانزاده اولین گل بازی را به همراه دارد. او با این گل توانست راه را برای تراکتوری ها برای رسیدن به دروازه مس کرمان باز کند.

* در دقیقه ۴۱ دومین گل تراکتوری ها به ثمر می رسد و روی پاس دیدنی حاج صفی، اشکان دژاگه موفق شد به زیبایی دروازه حریف کرمانی را باز کند تا دومین گل این تیم به ثمر برسد.

* سومین گل تراکتوری ها نیز در دقیقه ۴۵ به ثمر رسید. این بار هم اشکان دژاگه در متن حرکت قرار داشت. او با حرکت دیدنی خود باعث شد تا مدافع مس کرمان روی وی خطا کند و داور نیز به نشانه پنالتی در سوت خود بدمد. رضا اسدی پشت این توپ ایستاد و توانست سومین گل تبریزی ها را به ثمر برساند.

بیشتر بخوانید:

استقبال کم تی تی‌ها از دیدار تراکتور و مس+ عکس

اشکان ستاره تراکتور در راه نیمه نهایی

 

 

تگ ها


فوتبال ایران Tractor مس کرمان Tractor-مس کرمان جام حذفی فوتبال