تراکتور با منصوریان یا فولاد با نکونام/ طلسم کدام شکسته می‌شود؟

تراکتور فولاد در حالی امروز در تبریز به مصاف یکدیگر می‌روند که هر کدام از مربیان به دنبال شکستن طلسم تیم‌شان در این بازی هستند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، از هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر امروز شاهد یک بازی حساس در شهر تبریز هستیم که طی آن تراکتور و فولاد به مصاف هم می‌روند.

سرخ پوشان تبریز و اهواز هر دو از مربیانی جوان استفاده می‌کنند که در زمره مربیان استقلالی این فصل از مسابقات هستند و شرایط جدولی شان هم تفاوت چندانی با هم ندارد. فولاد تنها با یک امتیاز بیشتر ۴ رده بالاتر از میزبان امروزش در جدول قرار گرفته است و این فاصله کم امتیازی باعث اضافه شدن بر حساسیت بازی امروز شده است.

هر کدام از دو تیم تنها یک پیروزی در ۴ بازی گذشته به دست آورده‌اند که تک پیروزی فولاد در اهواز مقابل استقلال و تک پیروزی تراکتور در رفسنجان مقابل مس بوده است.

تراکتور و فولاد در حالی امروز یکدیگر را ملاقات می‌کنند که شاگردان منصوریان در این فصل هنوز موفق به پیروزی خانگی نشده و شاگردان نکونام هنوز طعم پیروزی خارج از خانه را نچشیده‌اند. چنانچه دیدار امروز این دو تیم با نتیجه مساوی به پایان نرسد، آنگاه طلسم یکی از این دو تیم شکسته خواهد شد. یعنی یا فولاد طعم پیروزی خارج از خانه را برای اولین بار می‌چشد یا تراکتور برای اولین بار در این فصل در خانه پیروز می‌شود.

این دیدار از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

سومین تقابل نکونام مقابل استقلالی‌ها در پنج هفته ابتدایی لیگ

گل گهر به دنبال تداوم صدرنشینی/ اسطوره‌های استقلال به هم رسیدند

 

 

تگ ها


تیم‌فوتبال تراکتور تیم فوتبال فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران Tractor فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال