تراکتور؛ تنها وسیله برای برگشت رامین

دفاع راست تیم ملی همانطور که کارلوس کی روش گفته بود به تیم ملی هم دعوت نشد تا تاوان نداشتن تیم در این زمان از فصل را بدهد ......

دفاع راست تیم ملی همانطور که کارلوس کی روش گفته بود به تیم ملی هم دعوت نشد تا تاوان نداشتن تیم در این زمان از فصل را بدهد.

رامین رضاییان مدافع راست ثابت تیم ملی ایران دررقابت های جام جهانی، در آخرین لیست سرمربی پرتغالی تیم ملی حضور ندارد. کی روش گفته بود اگر رامین رضاییان به زودی با یک باشگاه قرارداد امضا نکند او را دعوت نخواهد کرد و همین اتفاق هم افتاد.
تنهایی یک دونده ماراتن در پک
رامین رضاییان اینروزها مثل یک دونده به تنهایی و در مجموعه پک تمرین می کند. او اما بعد از جدابی از اوستنده با هیچ باشگاهی قرارداد نبسته است. هرچند در هفته های اخیر صحبت های خیلی زیادی درباره علاقه و تمایل او به بازگشت به پرسپولیس و وساطت پیشکسوتان باشگاه انجام شده اما تمام این تلاش ها نتیجه نداده و شاید هرگز هم نتیجه ندهد. رامین در حالی تمرینات اختصاصی اش را انجام می دهد که به نظر می رسد او به احتمال زیاد این فصل را در لیگ برتر ایران حضور خواهد داشت اما اینکه او لباس کدام تیم را می پوشد مشخص نیست.
تراکتور تنها گزینه؟
از پرسپولیس تا الان خبرهایی که وجود دارد حاکی است که درهای این تیم هنوز که هنوز است کاملا به روی مدافع راست سابق این تیم بسته است. حتی علی پروین هم در آخرین مصاحبه اش گفت که در نهایت تصمیم را باید برانکو بگیرد و پروفسور بعید است که رضایت بدهد. اما رامین چه گزینه های دیگری دارد؟ سپاهان، استقلال، تراکتورسازی  و یا تیم های دیگر.... درباره رامین اولین موضوع مهم این است که تیمی باید باشد که علاوه بر شرایط فنی توان مالی  جذب او را داشته باشد. استقلال و سپاهان در پست دفاع راست بازیکن دارند. استقلال وریا غفوری، فرشاد محمدی مهر و خسرو حیدری و سپاهان هم محمد ایرانپوریان را دارد. ضمن این که در این مدت که رامین بدون تیم است خبری از پیشنهاد این دو تیم منتشر نشده است. تنها تیمی که رسما رضاییان را خواسته تراکتورسازی است که البته گفته می شود به خاطر مسایل مالی این معامله انجام نشده است.
هرچند تراکتور همانطور که گفته شد به خاطر قیمت بالای رامین و یک موضوع مهم دیگر ، یعنی درخشش دانیال اسماعیلی فر در پست دفاع راست کمی برای جذب مدافع تیم ملی در جام جهانی دچار تردید شده است. با این وجود شاید هنوز تراکتورسازی که می خواهد یک تیم پرستاره داشته باشد را بتوان تنها راه بازگشت رامین رضاییان به تیم ملی در حال حاضر دانست. رامین اگر می خواهد جام ملت های آسیا را از دست ندهد باید همین روزها با یک تیم قرارداد ببندد.
نقش رامین در تراکتور
اما تراکتور که تنها مشتری جدی رامین رضاییان تااین لحظه بوده در صورت جذب این بازیکن چه راهکاری برای بازی دادن به او دارد. قطعا او برای نیمکت نشینی به تراکتور نمی رود پس شاید راهکار این باشد که محمد تقوی تغییری در جای برخی نفراتش ایجاد کند. او می تواند احسان حاج صفی را به هافبک دفاعی میانی ببرد و دانیال اسماعیلی فر را که توانایی بازی در دفاع چپ را دارد را به این پست منتقل کند. در این شرایط است که جا برای رامین در دفاع راست باز شده و او می تواند برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی در جام ملت ها تلاش کند.

رامین چگونه به تبریز می رود؟
آخرین اخبار درباره مدافع راست تیم ملی و بازیکن سابق پرسپولیس به گوش می رسد این است که با توجه به اینکه تراکتورسازی تنها مشتری جدی او است ، رامین نیز باید قدم هایی را برای حضور در تبریز بردارد. یکی از مشکلات برسر راه این انتقال جالب مبلغ و آپشن هایی است که رضاییان برای قراردادش درنظر دارد اما تیم تبریزی نظرات دیگری دارد. با این وجود به نظر می رسد اگر رامین خواسته هایش را تعدیل کند این انتقال جذاب رقم خواهد خورد و آن وقت تراکتور تیمی پرستاره و متشکل از اسکلت بندی تیم ملی در جام جهانی خواهد شد.

تگ ها


Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال