تراکتور سال آینده وارد بورس می‌شود

مالک تراکتور اعلام کرد که سال آینده این تیم وارد بورس می شود....

به گزارش "ورزش سه"، محمد رضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی در خصوص برنامه هایش برای تراکتور در سالهای آتی گفت: ما در سال آینده تراکتور را وارد بورس خواهیم کرد تا هواداران تراکتور نیز در سهام تیمشان مشارکت کنند. همچنین قصد داریم اپلیکیشن تراکتور را نیز راه اندازی کنیم. اگر حاشیه ها به ما اجازه بدهد، یک تیم در خور شأن هواداران تراکتور خواهیم بست. 


مالک تراکتور درخصوص این حاشیه گفت: یک سری هوادارا نما به همراه کانال و سایت های تراکتوری که دارای ابزار هستند که متاسفانه به تیم ضربه می زنند و ما باید ابتدا با این حاشیه ها مقابله کنیم. بنده یک سری اشتباهات در انتخاب هایم داشتم و در درون باشگاه نیز مشکلاتی وجود داشت که در عدم موفقیت تیم نقش داشت و باعث شد تیم به موفقیت نرسد. لذا ما باید به سمتی برویم که با این افرادی که از داخل باشگاه به تراکتور ضربه می زنند مقابله کنیم و سپس به فکر رقبای بیرونی باشیم که ناجوانمردانه با تیم مقابله می کنند.


وی افزود: همچنین ما با یک سری از رسانه های تهرانی که تعصب خاصی به تیم های پایتخت دارند، دچار مشکل هستیم که جوسازی های شدیدی علیه تیم های شهرستانی از جمله تراکتور دارند که باید این مسائل را حل کنیم تا امسال یک تیم خوب و در شأن هوادران می سازیم و از هوادران تراکتور خواهش میکنم که اصلا وارد حواشی ایجاد شده، نشوند.


زنوزی درخصوص اینکه خودش تا چه میزان می تواند از حواشی دور کند گفت: این قسمت دارای ۲ بخش است. حاشیه ای که باعث عدم نتیجه گیری تراکتور می شود و یا بحث هایی که بنده در سطح کلان فوتبال دارم. در بحث های کلان، بنده قصد سالم سازی فوتبال را دارم که یکی از دلایل عدم نتیجه گیری تراکتور، همین عامل است. این افشاگری ها یا انتقادات بنده در رسانه های مختلف، در جهت احقاق حق تیم های شهرستانی بخصوص تراکتور است و هم اینکه در یک میدان و فضای سالم بتوانیم رقابت کنیم. اما در خصوص تراکتور، بنده تنها درخصوص بحث های کلان و سیاست گذاری باشگاه نظر می دهم ولی در مورد مدیریت تراکتور، دخالتی ندارم و سعی دارم همچون زمان حضور در گسترش فولاد، تراکتور را مدیریت کنم بخصوص اکنون که قصد داریم مدل اقتصادی تراکتور را راه بیندازیم. ما خبرهای خوبی در خصوص بحث های اقتصادی در باشگاه داریم که هواداران می توانند در این زمینه از کنار تراکتور بهره برداری کنند. ما در حال راه اندازی سایت اقتصادی تراکتور هستیم تا از نظر اقتصادی به هواداران مشاوره دهیم.


مالک تراکتورسازی درخصوص اینکه رقبای این تیم یک ذهنیتی ایجاد کرده اند که تراکتور دارای هواداران خشنی است، خاطرنشان کرد: این بحث دارای ۲ بخش است. ابتدا اینکه کسی که حقوقش پایمال شود، دست به پرخاشگری خواهد زد. در این فوتبال، چندین بار حق و حقوق هواداران از بین رفته است و این واکنش ها طبیعی است. حتی در شرع و دین ما ذکر شده که زمان پایمال شدن حق و حقوقمان، چنانچه سکوت کنیم خودمان نیز گناهکاریم. پس این پرخاشگری طبیعی است هرچند که من نام این را پرخاشگری نمی دانم بلکه مطالبه حق و حقوق هواداران در فوتبال است. چنانچه هر سال یک جام به هواداران ما بدهند، هواداران سایر تیم ها نیز دست به پرخاشگری می زنند. هر سال حقوق ما را ضایع می کنند. 


او ادامه داد: زمانیکه هوادار ما چندین ساعت را صرف حضور در استادیوم می کند و در گرما و سرما در ورزشگاه حضور دارد و در مقابل آن، امکاناتی را در استادیوم مشاهده نمی کند، طبیعی است دست به پرخاشگری می زند. باید قبول کنید که در این فوتبال به مردم ظلم شده است. یک عده تصمیم گرفته اند که جام از تبریز به فلان جا برود. در این میان زحمات ما به باد رفته است که سبب واکنش هواداران شده است.


زنوزی در پایان درخصوص برنامه این باشگاه برای برگزاری جشن ۵۰ سالگی تراکتور گفت: پیشاپیش ۵۰ سالگی این تیم را به هواداران تراکتور تبریک می گویم. ما در این زمینه یک جشن خوبی برگزار خواهیم کرد.

تگ ها


تراکتور محمدرضا زنوزی