تراکتور سند رو کرد؛ شجاعی اتهامی به داور نزد

باشگاه تراکتور مستندات کامل خود در پرونده مسعود شجاعی را به کمیته استیناف ارائه کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از اخراج مسعود شجاعی در جریان دیدار تراکتور و گل گهر سیرجان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حکم سنگینی را برای کاپیتان تیم ملی و تراکتور صادر کرد. این کمیته با بررسی گزارش های رسیده از سوی داور و ناظر بازی رای به محرومیت ۳ جلسه ای شجاعی داد.


با توجه به این حکم و اخراج شجاعی از زمین او باید ۴ جلسه محرومیت را سپری می کرد و در دو مسابقه تراکتور مقابل سایپا و پارس جنوبی حضور نداشت و حالا دو جلسه دیگر از محرومیتش باقی مانده است.


در این خصوص باشگاه تراکتور مستندات خود را به کمیته استیناف صادر کرده تا بتواند ادامه این محرومیت را به حالت تعلیق در بیاورد. در چنین شرایطی چند روز قبل مهدی دادرس عضو کمیته استیناف مصاحبه ای انجام داد و اعلام کرد که کاپیتان تیم ملی به داور اتهام زده و در حالت عصبانیت گفته: «چقدر پول گرفتی تا خودم بیشترش را بدهم».


این موضوع اگرچه واکنشی از سوی مسعود شجاعی در پی نداشت اما مدیرعامل باشگاه می گوید چنین چیزی صحت نداشته و مستندات لازم را هم به استیناف در این خصوص داده اند. میرمعصوم سهرابی در این باره به خبرنگار "ورزش سه" گفت: «روحیات و اخلاق مسعود شجاعی برای همه فوتبالدوستان ایرانی مشخص است و هیچ کس باور نمی کند که او چنین چیزی به داور گفته باشد. به ما اعلام کردند که شجاعی در مصاحبه ای به داور اتهام زده، وقتی دیدند او حرفی نزده، گفتند در استوری اینستاگرامش چنین چیزی آمده که بازهم در آرشیو جست و جو کردیم و دیدیم چنین چیزی نیست و همه مستندات لازم در این باره را نیز پرونده کردیم و به استیناف فرستادیم.»


وی ادامه داد: «ما گفتیم که اگر مدرکی دارند که ثابت کند شجاعی اتهام به داور زده ارائه بدهند و دیگر اعتراضی نمی کنیم اما واقعا چنین چیزی دردست نیست. همه مسائل را به فدراسیون فرستادیم و امیدواریم کمیته استیناف حکمی عادلانه را صادر کند.»


سهرابی افزود: «امیدواریم بعد از تعطیلی استیناف در اولین جلسه ای که برگزار می شود، حکم این پرونده را صادر کنند و شجاعی نیز بتواند در آینده برای تیمش به میدان برود.

بیشتر بخوانید:

تراکتور با اهدای جام به پرسپولیس مخالفت کرد

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی فوتبال ایران مسعود شجاعی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال