تراکتور- ماشین؛ نبرد انتقالات قرضی!

همواره از دو تیم تراکتور و ماشین سازی بازیکنان زیادی به همدیگر جابجا می شدند و امسال نیز این روند ادامه داشته است....

به گزارش ورزش سه، در فصل جذاب نقل و انتقالات زمستانی باز هم شاهد جابجایی هایی در دو تیم تبریزی لیگ یعنی تراکتور و ماشین سازی بودیم، این دو تیم در واقع خوراک انتقال های قرضی و جابجایی های این چنینی هستند! 


پیش از شروع لیگ بیستم محمد قادری،محمد مسلمی پور و مجید خرم الحسینی از ماشین سازی به تراکتور آمدند که در نیم فصل خبر بازگشتشان به ماشین باز شنیده می شد که تکذیب شد.


یکی از پر سرو صدا ترین خبرها اما انتقال پیمان بابایی، بهترین گلزن ماشین سازی به تراکتور بود که در اولین روزهای حضور رسول خطیبی اتفاق افتاد. علی رغم پیشنهاد سرخابی های تهران به بابایی این بازیکن وفاداری اش به تیم سابقش تراکتور ، تیمی که زمانی که یک نوجوان بود که  وارد آکادمی اش شد را ثابت کرد.


گفته می شود ابوالفضل رزاق پور ، هافبک ماشین سازی نیز قرار است مجدد به تراکتور برگردد اما این در حالی اتفاق می افتد که یکی، دو بازیکن از جمع تی تی ها جدا شوند که احتمالا یکی از آن ها سعید واسعی خواهد بود.


تراکتوری های سابق به احتمال زیاد مجدد به این تیم باز خواهند گشت، مهدی کیانی آن طور که خبر می رسد تقریبا کارش با این تیم تمام شده است و در این بین بازگشت سامان نریمان جهان، شماره هفت محبوب پرشور ها نیز شنیده می شود.


در یکی از تازه ترین خبرها نیز شنیده می شود فردین عابدینی بازیکن مشترک تراکتور و ماشین سازی بعد از یک نیم فصل دوری از فوتبال به ماشین سازی برخواهد گشت .


اوضاع نماینده دوم تبریز اصلا خوب نیست و باید دید آن ها برای بقا در لیگ به همراه پاشا چه خرید هایی انجام خواهند داد.

تگ ها


ماشین سازی تبریز تراکتور نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹