تراکتور - نفت در غیاب 11 بازیکن اصلی

چهار بازیکن تاثیرگذار صنعت نفت آبادان در مصاف هفته هفدهم مقابل تراکتور امکان حضور در ترکیب اصلی را ندارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رقابت های لیگ برتر از امروز در چارچوب هفته هفدهم بار دیگر آغاز خواهد شد و در یکی از این مسابقات تیم فوتبال صنعت نفت باید در خانه از تراکتور پذیرایی کند؛ مسابقه ای که حالا به دلیل وجود غایبان پرشمار در ترکیب دو تیم با شرایط ویژه ای برگزار خواهد شد.

شب گذشته بود که باشگاه تراکتور به صورت رسمی اعلام کرد که پیمان بابایی، شاهین ثاقبی، سامان نریمان جهان، رضا دهقانی، هادی محمدی و مهدی حقیقت به ویروس کرونا مبتلا شده اند و به همین دلیل در مصاف با نفت آبادان حضور ندارند. دیگر غایب سرشناس تراکتور هم سولدو مربی کروات این تیم که البته تمامی این افراد با حال عمومی خوب در حال پشت سر گذاشتن دوره بیماری هستند.

در سوی دیگر از باشگاه صنعت نفت آبادان هم خبر می‌رسد که منصوریان چهار بازیکن مطرح تیمش را در شروع دوباره لیگ در اختیار نخواهد داشت. محمد طیبی و امید خالدی دو بازیکن زردپوشان آبادانی هستند که به دلیل محرومیت در مصاف با تراکتور غایب خواهند بود، ولی مشکل بزرگ منصوریان دو بازیکنی هستند که با مصدومیت مواجه شده اند و نمی توانند نفت آبادان را در مصاف با تراکتور همراهی کنند.  امید حامدی فر و محمود مطلق زاده این دو بازیکن هستند که کار سرمربی نفت را برای انتخاب ترکیب 11 نفره بسیار دشوار خواهند کرد.

دیدار صنعت نفت و تراکتور از ساعت 16 در ورزشگاه تختی آبادان آغاز خواهد شد

تگ ها


فوتبال ایران صنعت نفت آبادان Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال