تراکتور - نفت مسجد سلیمان؛ جدال تبریزی‌ها با شکست ناپذیرها

تراکتور در نخستین بازی دور برگشت مسابقات لیگ برتر در تبریز میزبان تیم نفت مسجد سلیمان است....

به گزارش مدال، این دیدار هفته‌ شانزدهم مسابقات لیگ برتر، فردا از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.

هدایت فنی تراکتور از هفته‌ گذشته به ساکت الهامی سپرده شده، تراکتور توانست با هدایت او فولاد را با یک گل شکست داده و پس از چندین هفته ناکامی، به پیروزی برسد. اکنون تراکتور به دنبال شکست نفت مسجد سلیمان و تداوم پیروزی‌ها است. البته نفت نیز تیم دست و پا بسته‌ای نبوده و به همراه سپاهان، تنها تیم‌هایی هستند که شکستی را در لیگ برتر تجربه نکرده‌اند.

تراکتور با کسب ۲۱ امتیاز از ۱۳ بازی در رتبه هشتم جدول قرار دارد و نفت نیز با ۲۳ امتیاز از ۱۵ بازی در رتبه ششم قرار داد. تراکتور با کسب پیروزی در سه بازی باقی مانده تا تعطیلات لیگ برتر، می‌تواند در جمع چهار تیم بالای جدول قرار گیرد.

الهامی برای دیدار با نفت، تمامی بازیکنانش به جز کوین فورچونه را در اختیار دارد و در طول هفته تمرینات سنگین و فشرده‌ای را پشت سر گذاشته است.

تراکتور در مرحله‌ عبور از بحران و حاشیه قرار دارد که می تواند با برد مقابل شاگردان تارتار در مسیر بازگشت به کورس قهرمانی قرار بگیرند، چرا که هنوز کار برای تراکتور تمام نشده و این تیم ۱۷ بازی مهم و سرنوشت ساز را پیش رو دارد.

بیشتر بخوانید:

بازیکن دو رگه ایرانی - ایرلندی در راه تراکتور

مدافع تراکتور راهی شاهین بوشهر شد

بازگشت ملی‌پوشان امید به تمرینات تراکتور+ عکس

 

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نفت مسجد سلیمان Tractor Tractor-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال