تراکتور و ابهام در وضعیت خط دفاع

در روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات تابستانی تراکتور در تلاش خواهد بود تا حداقل یک بازیکن جدید در خط دفاعی به لیست بازیکنان خود اضافه کند....

تراکتور و ابهام در وضعیت خط دفاع

به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که به روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات تابستانی نزدیک می‌شویم باشگاه تراکتور در جست‌وجوی یک بازیکن جدید برای خط دفاعی خود است. با بازگشت مسیح زاهدی به ماشین‌سازی، تنها محمدرضا خانزاده و ایمان سلیمی در پست مدافع میانی در اختیار مصطفی دنیزلی هستند و تراکتور برای حضور پرقدرت در لیگ، حداقل نیاز به جذب یک بازیکن جدید در این بخش خواهد داشت.
تراکتور در حال حاضر یک سهمیه برای جذب بازیکن خارجی و دو سهمیه برای جذب بازیکن داخلی در اختیار دارد که به نظر می‌رسد سهمیه خارجی این تیم برای جذب یک مهاجم نوک صرف شود و با دو سهمیه لیگ برتری باقی‌مانده بازیکنانی برای تقویت خط دفاعی به ترکیب بازیکنان این تیم اضافه شوند.
از خالد شفیعی به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی تراکتور در خط دفاعی یاد شده و هوشنگ نصیرزاده سرپرست باشگاه ماشین‌سازی انتقال این بازیکن به تراکتور را رد نکرده است.
این در حالی است که به جز پست مدافع میانی، تراکتور در سمت راست خط دفاعی نیز به جز احمد موسوی بازیکن دیگری در اختیار ندارد. تلاش این تیم برای جذب دانیال اسماعیلی‌فر سودی برای تراکتور نداشته و دنیزلی در روزهای اخیر از مهدی تیکدری وینگر جوان این تیم در پست مدافع راست استفاده کرده است.

 

بیشتر بخوانید:
خداحافظی بازیکن ماشین‌سازی با هواداران این تیم

تگ ها


تراکتور اخبار تراکتور نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات خط دفاعی تراکتور تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال