تراکتور و گزینه‌های خارجی و داخلی

پس از رد چند بازیکن در اردوی ترکیه، دنیزلی در نظر دارد، دو خرید خارجی خود را پس از بررسی در تبریز انتخاب کرده و برای عقد قرارداد به باشگاه معرفی کند....

به گزارش مدال، باشگاه تراکتور در ادامه فعالیت نقل و انتقالاتی خود، تا پایان هفته آینده جاهای خالی خود را با بازیکنان تایید شده از سوی مصطفی دنیزلی پر خواهد کرد. بر اساس اطلاعات به دست آمده از منابع آگاه، این باشگاه در نظر دارد علاوه بر جذب دو بازیکن خارجی، چند بازیکن داخلی سرشناس و جوان را نیز به خدمت بگیرد.

بازیکنان خارجی؛ همچنان در صف انتظار

با توجه به حساسیت شدید دنیزلی روی انتخاب بازیکنان خارجی، همچنان گزینه های بسیاری در صف انتظار قرار دارند. این گزینه ها از سوی واسطه های مختلف به باشگاه تراکتور معرفی شده اند. ظاهرا سرمربی ترکیه ای شخصا مشغول مطالعه و بررسی در مورد این بازیکنان است. پس از رد چند بازیکن در اردوی ترکیه، دنیزلی در نظر دارد، دو خرید خارجی خود را پس از بررسی در تبریز انتخاب کرده و برای عقد قرارداد به باشگاه معرفی کند.

بازیکنان داخلی؛ گزینه های جذاب

روی میز باشگاه تراکتور، نام بازیکنان داخلی به چشم می خورد که از آنها می توانیم تحت عنوان گزینه هایی جذاب یاد کنیم. بازیکنان داخلی مورد نظر باشگاه تراکتور از سابقه بالا و در عین حال موفق در لیگ برتر ایران و همچنین بازیکنان سهمیه 23 شاغل در فصل گذشته لیگ برتر به چشم می خورد که بررسی و مذاکره با این گزینه ها موازی با گزینه های خارجی انجام می شود.

بیشتر بخوانید:

ماجرای تراکتور و آدیداس

 

تگ ها


مصطفی دنیزلی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات لیگ برتر خلیج فارس فوتبال